Panel HMI Omron - NB5Q-TW01B

  • Panel HMI Omron - NB5Q-TW01B

NB5Q-TW01B jest nowoczesnym panelem HMI marki Omron, należącym do serii produktowej NB. Oferowany w naszym sklepie internetowym interfejs posiada ekran QVGA o przekątnej 5,6", którego rozdzielczość to 320 x 234 pikseli. Wyświetlacz charakteryzuje się też kolorową matrycą TFT. Urządzenie dostępne w sklepie Magsteron pozwala na wykonywanie połączeń komunikacyjnych Ethernet z hostem USB.

Panel HMI Omron - NB5Q-TW01B

NB5Q-TW01B to wyjątkowo funkcjonalnie zaprojektowany panel operatorski. Model marki Omron dostępny w naszym asortymencie pozwala na prezentację danych pionowo lub poziomo, a także umożliwia łatwą współpracę z licznymi urządzeniami marki oraz pozostałych producentów. Panel możesz podłączyć na przykład do sterownika PLC czy przemiennika częstotliwości. HMI w tej wersji posiada funkcje obsługi zaawansowanych makr, łatwych w użytkowaniu okien czy szerokiego spektrum języków.

Dane techniczne

Panel operatorski Omron NB sprzedawany w naszym sklepie posiada liczne porty komunikacyjne, takie jak Ethernet TCP/IP, szeregowy RS 485, szeregowy RS 422, szeregowy RS 232C czy USB. Urządzenie jest zasilane napięciem 24 V DC i posiada ramę w kolorze czarnym, a temperatura otoczenia podczas jego pracy powinna wynosić od 0 do +50 stopni Celsjusza. Panel posiada obudowę w klasie ochrony IP65, co zapewnia wodoodporność oraz pyłoszczelność. Wymiary urządzenia to: 184 mm szerokości, 46 mm głębokości i 142 mm wysokości, natomiast wycięcie montażowe cechuje się wymiarami 131 mm wysokości na 172,4 mm szerokości.

Funkcje i możliwości

Oferowany przez nasz sklep panel HMI Omron NB posiada wiele wbudowanych funkcji. Za jego pomocą można szybko tworzyć, a następnie wdrażać programy dla systemów automatyki. Urządzenie może obsługiwać liczne sprzęty i pamięci USB, a także posiada różne praktyczne narzędzia. Jako użytkownik masz dostęp do symulacji online i offline, opcji zabezpieczeń, bieżących informacji alarmowych czy prezentacji danych w łatwy i przejrzysty sposób.

Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: NB5Q-TW01B
  • Dostępność: Na zapytanie
Netto: 2.000,00 PLN

Brutto: 2.460,00 PLN

Katalogi
DTR HMI Omron seria NB

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt