Panele seria 70

Panele seria 70

SIMATIC Przyciskowy Panel Operatorski OP 77B - 6AV6641-0CA01-0AX1

6AV6641-0CA01-0AX1 to oferowany w naszym sklepie internetowym panel przyciskowy HMI SIMATIC OP 77B f..

SIMATIC Przyciskowy Panel Operatorski OP 77A - 6AV6641-0BA11-0AX1

6AV6641-0BA11-0AX1 jest przyciskowym panelem operatorskim SIMATIC OP 77A firmy Siemens. Urządzenie d..

SIMATIC Panel Operatorski OP 73 - 6AV6641-0AA11-0AX0

6av6641-0aa11-0ax0 to niewielki panel operatorski HMI firmy Siemens o profesjonalnym zastosowaniu. U..


Przeglądasz 1 do 3 z 3 (1 stron)
Panele HMI seria 70 to rodzina nowoczesnych urządzeń operatorskich marki Siemens. Sprzęt z tej kategorii wyróżnia się wysoką klasą ochrony, dużą wydajnością oraz pełną kompatybilnością elektromagnetyczną. Panele operatorskie Simatic z serii 70 doskonale sprawdzają się w środowisku przemysłowym. Interfejsy HMI z tej kategorii znaleźć można w ofercie sklepu Magsteron.

Panele HMI seria 70

Panele HMI seria 70 to urządzenia wykorzystywane w podstawowych aplikacjach przemysłowych, wymagających zastosowania rozbudowanych graficznych obiektów. Poszczególne modele dysponują wszystkimi typowymi funkcjami semigraficznymi oraz przeznaczonymi do wizualizacji procesu. Wyświetlacze przedstawiają dane m.in. w postaci wykresów słupkowych i mat bitowych. Możliwość zmiany rozmiaru czcionki daje pewność dobrej widoczności tekstu nawet z dużej odległości.

Modele paneli HMI z serii 70

Panele HMI seria 70 obejmują trzy modele. Pierwszy z nich to kompaktowy OP 73, wyposażony w 3-calowy wyświetlacz. Jego wymiary montażowe są w pełni kompatybilne z panelem tekstowym OP3. Wyróżnić można także dwie wersje 4,5 calowego HMI OP77, które stanowią unowocześnioną wersję cenionego OP7. Modele OP73 i OP 77A można podłączyć do sterowników Simatic S7. OP 77B dodatkowo posiada interfejsy kompatybilne z innymi sterownikami. Do konfiguracji paneli z rodziny 70 służy oprogramowanie Simatic WinCC flexible.

Simatic OP 73

OP 73 to najmniejszy panel operatorski z rodziny 70. Urządzenie to posiada kompaktowe rozmiary, jednak wyróżnia się dużą wytrzymałością. Usprawniony wyświetlacz pozwala na graficzne prezentowanie nawet najbardziej szczegółowych danych. W porównaniu z modelem minionej generacji, panel ten dysponuje dwukrotnie większą pamięcią użytkownika. Takie rozwiązanie pozwala na stworzenie nawet dziesięciokrotnie większej liczby niezbędnych ekranów procesowych.

Simatic OP 77A

Simatic OP 77A to kompaktowy HMi z 4,5 calowym wyświetlaczem. Urządzenie to dedykowane jest sterownikom Simatic S7 i z powodzeniem może zastąpić tekstowy panel OP7. W porównaniu z poprzednikiem, modele OP 77A posiada ponad 30 proc. większy wyświetlacz. Ekran wyróżnia się także wyższym kontrastem i jest jaśniejszy, dzięki czemu może wyświetlać graficzne dane ze znacznie lepszą przejrzystością. Za sprawą możliwości podpisywania przycisków bitmapami wzrasta również intuicyjność obsługi modelu. Dwukrotnie większy rozmiar pamięci użytkownika pozwala na wykorzystanie pięciokrotnie większej liczby ekranów procesowych.

Simatic OP 77B

Simatic OP 77B to panel operatorski z wyświetlaczem graficznym 4,5", wyposażony w liczne złącza do sterowników różnego typu. Ekran posiada właściwości takie same, jak ten obecny w modelu OP 77A. Urządzenia to dysponuje natomiast 1024 KB pamięci, dzięki czemu umożliwia kreowanie multiekranowych projektów o wysokim stopniu skomplikowania. Model OP 77B dodatkowo wyposażony został w interfejs USB oraz slot kart Multi Media, co pozwala na podłączenie drukarki lub dowolnych nośników przechowywania danych.

Sprawdź u nas

Panele HMI seria 70 dostępne są w sklepie Magsteron. Urządzenia te z powodzeniem zastępują standardowe modele operatorskie minionych generacji. Poszczególne produkty korzystają z jednolitej platformy sprzętowej, zapewniając duży obszar roboczy interfejsu oraz optymalną energooszczędność. Dodatkową zaletą paneli HMI z serii 70 jest wygodne programowanie. Zapraszamy do skorzystania z oferty Magsteron w tej kategorii produktowej.

Zapytanie o produkt