Przyciskowe

Przyciskowe

SIMATIC WINCC Professional 512 POWERTAGS V13 - 6AV2103-0DA03-0AA5

6AV2103-0DA03-0AA5 to oprogramowanie inżynieryjne SIMATIC WinCC Professional V13, działające w środo..


Przeglądasz 1 do 1 z 1 (1 stron)
Panele przyciskowe Siemens Comfort to urządzenia HMI firmy Simatic. Modele te dysponują wbudowaną klawiaturą funkcyjną. Panele operatorskie z rodziny Comfort znacząco ułatwiają tworzenie wizualizacji w prostych i zaawansowanych aplikacjach. Interfejsy te posiadają szereg przydatnych funkcjonalności, a także dodatkowe porty komunikacyjne. W ofercie Magsteron znaleźć można panele przyciskowe z rodziny Comfort.

Panele przyciskowe Siemens Comfort

Panele przyciskowe Siemens Comfort cechuje podwyższona funkcjonalność oraz duża wydajność. Modele z tej serii posiadają panoramiczne ekrany o wysokiej rozdzielczości i rozmiarach 4"- 22". Obecność przycisków funkcyjnych znacząco usprawnia eksploatację urządzenia w trudnych warunkach pracy. Panele HMI z rodziny Comfort zastąpiły modele minionych generacji, które były o wiele mniej wydajne i bardziej energochłonne. Jedną z nowych funkcji jest PROFIenergy, umożliwiająca wyłączenie wyświetlaczy na czas przerw w pracy.

Zastosowanie

Panele przyciskowe Siemens Comfort wykorzystywane są w wielu dziedzinach przemysłowych. Urządzenia te znajdują zastosowanie w aplikacjach wymagających stałej kontroli procesu, sprawdzając się w systemach o różnym stopniu skomplikowania. Panele z rodziny Comfort wykorzystywane są przez operatorów, integratorów i inżynierów m.in. do monitorowania procesu czy kontroli wyposażenia. Ich zaletą jest możliwość przedstawiania wszystkich zebranych danych w przystępnej, graficznej formie. Zmiany w systemie wprowadzać można za pomocą wygodnego interfejsu przyciskowego, co przyspiesza i usprawnia całą operację.

Zalety i funkcje paneli przyciskowych Siemens Comfort

Panele przyciskowe Siemens Comfort to urządzenia HMI o dużej wydajności oraz funkcjonalności. Wyprodukowane zostały z wykorzystaniem zaawansowanych, a przy tym przyjaznych środowisku technologii. Do programowania paneli służy nowoczesna platforma TIA Portal WinCC, pozwalająca użytkownikom na optymalne wykorzystanie możliwości programowych i sprzętowych. W obecnej ofercie producenta znaleźć można zarówno urządzenia wyposażone w przyciski funkcyjne, jak i modele dysponujące jedynie ekranem dotykowym.

Funkcje

Modele przyciskowe z rodziny Comfort występują w różnych rozmiarach. Każdy oferowany przez nas posiada panoramiczny ekran TFT z matrycą 16 milionów kolorów. Poszczególne urządzenia HMI firmy Siemens wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami, co pozwala na ich swobodne zastosowanie w obszarach ograniczonych pod względem możliwości montażowych. Panele przyciskowe zainstalować można zarówno pionowo, jak i w wariancie poziomym. Dodatkową zaletą pozostają uniwersalne, standardowe wymiary montażowe.

W naszej ofercie

Panele przyciskowe Siemens Comfort znaleźć można w asortymencie sklepu Magsteron. Urządzenia te pozwalają na sprawną wizualizację procesu technologicznego, a także wygodną obsługę jego parametrów. Optymalny dobór rozmiaru panelu do aplikacji zapewnia najlepszą prezentację informacji oraz najwygodniejszą obsługę. Odpowiednia konfiguracja urządzenia daje natomiast użytkownikom najszerszy zakres możliwości operatorskich, co okazuje się bardzo istotne w przypadku niemal każdej aplikacji. Nie bez znaczenia pozostają dodatkowe elementy sterowniczo-sygnalizacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przyciskowych paneli HMI firmy Simatic z rodziny Comfort. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące tych urządzeń, a także zapewnić kompleksową pomoc przy doborze najlepszego modelu.

Zapytanie o produkt