Podstawka Omron - P2RF-05-S

  • Podstawka Omron - P2RF-05-S
P2RF-05-S jest podstawką do przekaźnika Omron. Komponent ten ma postać gniazda montowanego na zatrzask bezśrubowy, co znacząco ułatwia i przyspiesza proces jego integracji z urządzeniem. Produkt ten wykorzystać można w różnych systemach wymagających zastosowania przekaźnika wielofunkcyjnego, który zapewni odpowiednią wydajność sterowania i przełączania.

Podstawka Omron P2RF-05-S

P2RF-05-S to podstawka, której projekt opracowano specjalnie z myślą o wygodnej integracji z przekaźnikiem marki Omron. Produkt ten posiada odpowiednią konstrukcję, dzięki czemu sprzyja optymalizacji przestrzeni dostępnej w panelu sterowania. Wykorzystanie podstawki nie tylko ułatwia montaż przekaźnika, ale też zwiększa wydajność jego eksploatacji. Rozwiązanie to sprawdza się doskonale nie tylko pod względem funkcjonalnym, ale również użytkowym.

Specyfikacja techniczna P2RF-05-S

Dostępna w sklepie Magsteron podstawka P2RF-05-S do przekaźnika Omron jest jednym z podstawowych produktów, w które należy wyposażyć to urządzenie. Montaż tego modelu na szynie DIN odbywa się za pomocą zacisków bezśrubowych, co znacząco usprawnia proces instalacji w różnych warunkach przemysłowych. Produkt ten posiada 5 pinów oraz pracuje z prądem znamionowym 10 A pod napięciem 250 V AC. Podstawka może być z powodzeniem eksploatowana w temperaturze od -55 do +70 stopni Celsjusza.

Zalety i zastosowanie

Oferowana przez nas podstawka marki Omron jest bardzo trwała, dzięki czemu może być stosowana razem z przekaźnikiem w różnych warunkach użytkowych oraz przez długi okres czasu. W jej produkcji zastosowane zostały solidne materiały, które nie ulegają szybkiemu zużyciu. Podstawka działa niezawodnie, co przekłada się na zwiększenie wydajności oraz bezawaryjności samego przekaźnika Omron. Model ten wykazuje wysoką odporność na wibracje, dzięki czemu może być stosowany w środowiskach o zwiększonym występowaniu wstrząsów. Oferowana przez nas podstawka zapewnia optymalną efektywność współpracy oraz trwałe połączenie z przekaźnikiem przez cały okres eksploatacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 233, 235
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: P2RF-05-S
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Netto: 16,47 PLN

Brutto: 20,26 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt