Podstawka Omron - P2RF-08-E

  • Podstawka Omron - P2RF-08-E
P2RF-08-E to dedykowana podstawka do przekaźnika marki Omron, umożliwiająca przeprowadzenie szybkiej i łatwej integracji. Montaż tego komponentu odbywa się bezpośrednio na szynie DIN, w czym niezwykle pomocne są dołączone zaciski śrubowe. Oferowana przez sklep Magsteron podstawka do przekaźnika Omron stanowi uniwersalne dopełnienie systemu, który wymaga wysokiej wydajności sterowania i przełączania.

Podstawka Omron P2RF-08-E

P2RF-08-E to produkt o specyfikacji technicznej, która została optymalnie dostosowana do współpracy z kompatybilnym modelem przekaźnika Omron. Podstawka wyróżnia się dopracowaną konstrukcją, pozwalającą na wygodną integrację z urządzeniem docelowym. Rozwiązanie to nie tylko ułatwia korzystanie z przekaźnika, ale również poprawia organizację przestrzeni roboczej. Do głównych zadań podstawki należy ustabilizowanie pozycji urządzenia, a także uproszczenie procesu jego implementacji w środowisku przemysłowym przy jednoczesnym usprawnieniu wydajności eksploatacji.

Specyfikacja techniczna P2RF-08-E

Podstawka Omron P2RF-08-E dostępna w sklepie Magsteron to jeden z kluczowych produktów kompatybilnych z urządzeniami należącymi do tej grupy. Model ten posiada złącze 8-pinowe i wygodne zaciski śrubowe, pozwalające na wykonanie szybkiej instalacji przekaźnika w systemie. Oferowany przez nas komponent działa pod napięciem 250 V AC oraz prądem znamionowym 5 A. Podstawka posiada masę brutto 39,7 g. Produkt przeznaczony jest do użytkowania w środowisku o temperaturze z zakresu od -55 do +70 stopni Celsjusza.

Zalety i zastosowanie

Podstawka do przekaźnika Omron oferowana przez Magsteron wyróżnia się wytrzymałą konstrukcją, która znacząco podnosi jej odporność na przepięcia. Do zalet tego modelu należy duża trwałość zatrzasku oraz gwarancja wytrzymałości na występowanie wibracji oraz wstrząsów. Podstawkę można eksploatować bezawaryjnie przez cały okres użytkowania, bez ryzyka wystąpienia uszkodzeń mechanicznych nawet przy intensywnej pracy przekaźnika. Oferowany przez Magsteron produkt sprzyja dzięki temu wydajnej realizacji zadań w systemie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 233, 235
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: P2RF-08-E
  • Dostępność:
Netto: 23,37 PLN

Brutto: 28,75 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt