Podstawka Omron - P2RF-08-S

  • Podstawka Omron - P2RF-08-S
P2RF-08-S to specjalnie opracowana podstawka, pozwalająca na bezśrubowe zamocowanie przekaźnika marki Omron na szynie DIN. Komponent ten umożliwia przeprowadzenie szybkiego i sprawnego montażu, podnosząc tym samym zakres stosowania urządzenia w systemie. W połączeniu z podstawką, przekaźnik Omron jest w stanie w pełni spełniać swoje zadania w zakresie sterowania i przełączania.

Podstawka Omron P2RF-08-S

P2RF-08-S wyróżnia się starannie opracowaną konstrukcja, która czyni tę podstawkę elementem optymalnie przystosowanym do współpracy z przekaźnikami firmy Omron. Budowa komponentu znacząco ułatwia integrację z urządzeniem, przyczyniając się jednocześnie do lepszego gospodarowania obiektami znajdującymi się w panelu roboczym. Zadaniem podstawki jest zarówno ustabilizowanie pozycji przekaźnika, jak i bezpośrednia poprawa efektywności jego eksploatacji.

Specyfikacja techniczna P2RF-08-S

Dostępna w asortymencie Magsteronu podstawka P2RF-08-S to element, który stanowi niezwykle przydatne akcesorium dedykowane przekaźnikom marki Omron. Produkt ten wyróżnia się obecnością intuicyjnych zacisków bezśrubowych, pozwalających na przeprowadzenie szybkiego montażu w niemal dowolnym środowisku przemysłowym. Oferowane przez nas urządzenie pracuje pod napięciem znamionowym 250 V AC oraz z prądem znamionowym 5 A. Komponent ten przystosowany jest do eksploatacji w temperaturze od -55 do +70 stopni Celsjusza. Masa brutto oferowanej przez nas podstawki Omron to zaledwie 37,7 g.

Zalety i zastosowanie

Podstawka dostępna w naszej ofercie wyróżnia się nie tylko odpowiednim przystosowaniem do integracji z przekaźnikami Omron, ale również dysponuje wyjątkowo trwałą konstrukcją. Model ten posiada stabilny obwód, który zapewnia optymalną trwałość zatrzasku oraz wysoką odporność na przepięcia. Podstawka wykazuje też wytrzymałość na wibracje i wstrząsy, dzięki czemu może być użytkowana w trudnych warunkach środowiskowych. Eksploatacja elementu nie wpływa negatywnie na jego parametry, które pozostają niezmienne nawet przy intensywnej pracy przekaźnika.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 233, 235
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: P2RF-08-S
  • Dostępność:
Netto: 25,77 PLN

Brutto: 31,70 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt