Podstawka Omron - PYF08A-E

  • Podstawka Omron - PYF08A-E
PYF08A-E to podstawka do przekaźnika marki Omron, dostępna w postaci intuicyjnego w obsłudze gniazda z przyłączami śrubowymi na szynę DIN. Produkt ten umożliwia wygodne korzystanie z wielofunkcyjnych przekaźników mocy, które znajdują szerokie zastosowanie w aplikacjach wymagających efektywnego sterowania sekwencyjnego czy też przełączania zasilania.

Podstawka Omron PYF08A-E

PYF08A-E to produkt zaprojektowany specjalnie z myślą o zastosowaniu razem z przekaźnikami firmy Omron, których smukła i ujednolicona konstrukcja zapewnia znacznie lepsze wykorzystanie przestrzeni w panelach sterowania. Rozwiązanie to stanowi nowy standard pod względem zarówno funkcjonalności, jak i elastyczności. Zastosowanie przystawki znacząco zwiększa wygodę procesu instalacji przekaźnika, a także jego późniejszej eksploatacji.

Specyfikacja techniczna PYF08A-E

Oferowana przez Magsteron podstawka PYF08A-E należy do grupy podstawowych akcesoriów dedykowanych przekaźnikom marki Omron. Produkt ten posiada 8 pinów, a także umożliwia wygodny montaż na szynie DIN za pomocą zacisków śrubowych. Podstawka wyróżnia się uniwersalnymi gabarytami, pozwalającymi na sprawną instalację w różnych warunkach przemysłowych. Wymiary modelu to 30 mm wysokości i 23 mm szerokości. Produkt działa z prądem znamionowym 10 A pod napięciem 250 V AC, a temperatura jego pracy powinna utrzymywać się w zakresie od -55 do +70 stopni Celsjusza.

Zalety i zastosowanie

Podstawka do przekaźnika firmy Omron wyróżnia się długą żywotnością, dzięki czemu może być eksploatowana przez wiele lat. Zastosowanie odpowiednich materiałów magnetycznych daje gwarancję braku objawów zużycia elementu. Model ten zwraca również uwagę wysoką niezawodnością, pozwalającą na swobodne i bezawaryjne realizowanie zadań przez przekaźnik. Za sprawą dużej odporności na wstrząsy, podstawka może być z powodzeniem użytkowana nawet w środowisku narażonym na występowanie różnego rodzaju wibracji. Przez cały okres eksploatacji produktu nie zachodzą żadne zmiany w jego charakterystyce, np. pod względem jakości docisku czy efektywności współpracy z przekaźnikiem.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 233, 235

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: PYF08A-E
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Na zamówienie
-23%
Netto: 9,00 PLN

Brutto: 11,07 PLN


Zapytanie o produkt