Podstawka Omron - PYF08A-N

  • Podstawka Omron - PYF08A-N
PYF08A-N to produkt, który służy jako podstawka do przekaźnika Omron. Komponent ten może być bezpośrednio mocowany na szynie DIN przy pomocy połączenia śrubowego, co sprzyja przeprowadzeniu sprawnej i szybkiej instalacji. Podstawka znacząco podnosi możliwości w zakresie stosowania przekaźnika Omron, dzięki czemu jest on w stanie jeszcze efektywniej wykonywać zadanie związane z przełączaniem czy sterowaniem.

Podstawka Omron PYF08A-N

PYF08A-N to produkt opracowany w taki sposób, aby spełniać wszystkie wymagania techniczne przekaźników firmy Omron. Podstawka ma postać gniazda, które w dużym stopniu ułatwia przeprowadzenie skutecznej integracji z urządzeniem. Jej optymalne parametry pozwalają również na bardziej efektywne gospodarowanie elementami panelu lub systemu, w którym pracuje przekaźnik. Podstawka poprawia wydajność pracy urządzenia, a jednocześnie umożliwia jego ustabilizowanie.

Specyfikacja techniczna PYF08A-N

Podstawka PYF08A-N oferowana przez sklep Magsteron jest bardzo przydatnym elementem wyposażenia przekaźnika Omron. Do zalet tego komponentu należy obecność złącza na 8 pinów, pozwalającego na podłączenie różnych modeli urządzeń. Montaż na szynie DIN TH-35 mm da się przeprowadzić w niemal dowolnych warunkach przemysłowych. Obciążalność prądowa styków wynosi 10 A, a napięcie znamionowe 250 V AC. Produkt ten stosować można w środowiskach, w których temperatura robocza utrzymuje się w zakresie od -55 do 70 stopni Celsjusza. Wytrzymałość dielektryczna wynosi 2,5 kVAC, a rezystencja izolacji 1000 MΩ.

Zalety i zastosowanie

Podstawka do przekaźnika Omron oferowana przez Magsteron ułatwia integrację z urządzeniem, a także podnosi jego wytrzymałość dzięki wyjątkowo trwałej konstrukcji. Model ten posiada 73 mm wysokości, 22 mm szerokości oraz 30 mm długości, dzięki czemu możliwe jest jego łatwe dopasowanie do różnych środowisk roboczych. Dostępna w naszym sklepie podstawka wykazuje wysoką odporność na przepięcia, dużą trwałość mocowania oraz wytrzymałość na wstrząsy i wibracje, zapewniając długą i bezawaryjną eksploatację.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 233, 235
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: PYF08A-N
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Netto: 10,66 PLN

Brutto: 13,11 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt