Podstawka Omron - PYF14-ESN-B

  • Podstawka Omron - PYF14-ESN-B
PYF14-ESN-B to specjalna podstawka do przekaźnika Omron. Produkt posiada formę gniazda, które umożliwia przeprowadzenie montażu urządzenia za pomocą wyprowadzanych zacisków śrubowych. Oferowana przez nas podstawka pozwala na łatwe i szybkie zintegrowanie z przekaźnikiem, dzięki czemu sprawdza się w systemach automatyki wymagających realizacji wysokowydajnych zadań przełączania i sterowania.

Podstawka Omron PYF14-ESN-B

PYF14-ESN-B należy do akcesoriów dedykowanych konkretnym przekaźnikom marki Omron. Dostępny w naszym sklepie produkt znacząco ułatwia stosowanie urządzenia wyjściowego, pozwalając na optymalne zagospodarowanie obszaru zajmowanego przez panel sterowania. Z pomocą podstawki można nie tylko sprawnie zamontować przekaźnik, ale też zwiększyć stabilność jego eksploatacji poprzez podniesienie walorów użytkowych i funkcjonalnych.

Specyfikacja techniczna PYF14-ESN-B

Podstawka PYF14-ESN-B do przekaźnika Omron oferowana przez Magsteron należy do akcesoriów znacząco ułatwiających codzienne użytkowanie tego urządzenia. Montaż odbywa się na szynie DIN przy zastosowaniu specjalnych zacisków śrubowych, które zapewniają wygodną instalację w dowolnych warunkach środowiskowych. Komponent ten posiada złącze na 14 pinów i działa pod napięciem znamionowym 250 V AC z prądem znamionowym 5 A. Podstawkę użytkować można w środowisku przemysłowym o temperaturze w zakresie od -55 do +70 stopni Celsjusza.

Zalety i zastosowanie

Podstawka Omron do przekaźnika tej firmy wyróżnia się wysoką wytrzymałością mechaniczną, co pozwala na jej bezawaryjną eksploatację przez cały okres użytkowania. Produkt wykonany został z trwałych materiałów, które gwarantują niezawodność działania urządzenia. Oferowana przez nas podstawka jest wytrzymała na wstrząsy i wibracje, dzięki czemu nie istnieją przeciwwskazania przed stosowaniem jej w trudnych warunkach przemysłowych. Komponent ten jest kompatybilny z dedykowanymi modelami przekaźników Omron, które również znaleźć można w ofercie sklepu Magsteron.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 233, 235
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: PYF14-ESN-B
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Netto: 17,55 PLN

Brutto: 21,59 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt