Podstawka Omron - PYF14A-E

  • Podstawka Omron - PYF14A-E
PYF14A-E jest specjalną podstawką, przeznaczoną do implementacji bezpośrednio z przekaźnikiem marki Omron. Komponent ten pozwala na przeprowadzenie intuicyjnego i szybkiego montażu na szynie DIN, do czego służą wygodne w obsłudze zaciski śrubowe. Oferowana przez sklep internetowy Magsteron podstawka znacząco ułatwia integrację przekaźnika w systemach, które realizują zadania związane ze sterowaniem i przełączaniem.

Podstawka Omron PYF14A-E

PYF14A-E to model podstawki o parametrach technicznych, które w pełni spełniają wymagania konstrukcyjne przekaźników oferowanych przez firmę Omron. Odpowiednio zaprojektowana budowa znacząco podnosi wygodę implementacji urządzenia w systemie, pozwalając jednocześnie na bardziej efektywne gospodarowanie wyposażeniem znajdującym się w obszarze panelu sterowania. Do zadań podstawki należy ustabilizowanie urządzenia oraz uproszczenie jego montażu, a pośrednio także poprawa wydajności i efektywności pracy.

Specyfikacja techniczna PYF14A-E

Należąca do asortymentu sklepu Magsteron podstawka PYF14A-E to niezwykle przydatne akcesorium, które znacząco ułatwia korzystanie z przekaźnika Omron. Model ten wyróżnia się złączem 14-pinowym oraz obecnością zacisków śrubowych, dzięki czemu przeprowadzenie montażu przebiega łatwo w różnych warunkach przemysłowych. Podstawka przystosowana jest do pracy pod napięciem znamionowym 250 V AC oraz prądem znamionowym 5 A. Do zalet komponentu należy niska waga, która wynosi 49,31 g masy brutto. Produkt ten eksploatować można w miejscach o temperaturze w zakresie od -55 do +70 stopni Celsjusza.

Zalety i zastosowanie

Oferowana przez nas podstawka Omron cechuje się wysoką odpornością na przepięcia. Obecność stabilnego obwodu magnetycznego znacząco podnosi wytrzymałość komponentu na oddziaływanie wibracji i wstrząsów, a także gwarantuje odpowiednią trwałość zatrzasku. Podstawka przystosowana jest do długotrwałej eksploatacji przekaźnika, dzięki czemu nawet przy intensywnym użytkowaniu działa bezawaryjnie przez długi czas.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 233, 235

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: PYF14A-E
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Na zamówienie
-22%
Netto: 15,00 PLN

Brutto: 18,45 PLN


Zapytanie o produkt