Podstawka Omron - PYF14A-N

  • Podstawka Omron - PYF14A-N
PYF14A-N to podstawka Omron, przeznaczona do współpracy z przekaźnikami tej marki. Produkt ten wyróżnia się uniwersalną konstrukcją oraz łatwością montażu. Oferowana przez nas podstawka posiada budowę umożliwiającą przeprowadzenie szybkiego i prostego łączenia. Integracja tego modelu z dedykowanym przekaźnikiem firmy Omron sprawdza się w systemach, które wymagają szczególnie efektywnej realizacji zadań związanych z przełączaniem i sterowaniem.

Podstawka Omron PYF14A-N

PYF14A-N należy do podstawowej grupy produktów, które zaprojektowane zostały specjalnie z myślą o specyficznej konstrukcji przekaźników marki Omron. Dostępny w sklepie Magsteron komponent wyróżnia się starannie opracowaną budową, dzięki czemu znacząco sprzyja zachowaniu efektywności zarządzania całym panelem sterowania. Podstawka przystosowana jest do bezpośredniego montażu urządzenia, podnosząc wydajność jego eksploatacji oraz ułatwiając użytkowanie.

Specyfikacja techniczna PYF14A-N

Oferowany przez nas model podstawki PYF14A-N do przekaźnika Omron montowany jest na szynie DIN, co znacząco ułatwia przeprowadzenie szybkiego łączenia w środowisku przemysłowym. Produkt ten posiada 14 pinów i działa pod napięciem znamionowym 250 V AC oraz z prądem znamionowym 10A. Podstawkę użytkować można w obszarach o temperaturze w zakresie od -55 do +55 stopni Celsjusza. Masa brutto tego produktu wynosi 44,8 g.

Zalety i zastosowanie

Podstawka do przekaźnika Omron wyróżnia się dużą wytrzymałością, co pozwala na wykorzystanie jej w różnych środowiskach przemysłowych przez długi czas. Model ten wykonany jest z odpornych materiałów, dzięki czemu nie ulega szybkiemu wyeksploatowaniu nawet w przypadku intensywnej pracy systemu. Do zalet podstawki należy jej bezawaryjne i sprawne działanie, przyczyniające się do poprawy wydajności urządzeń marki Omron. Szczególnym atutem produktu oferowanego przez Magsteron jest duża odporność na czynniki mechaniczne, dzięki czemu podstawka sprawdza się w warunkach narażonych na występowanie drgań i wstrząsów.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 233, 235
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: PYF14A-N
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Netto: 17,38 PLN

Brutto: 21,38 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt