Power Pack For Telecontrol Serwer Basic - 6NH9910-0AA21-0AC1

  • Power Pack For Telecontrol Serwer Basic - 6NH9910-0AA21-0AC1

6NH9910-0AA21-0AC1 jest produktem rozszerzającym, pozwalającym na zwiększenie standardowych możliwości oprogramowania TeleControl Server Basic. Power Pack ten umożliwia przeprowadzenie upgrade z wersji 2 do 3 tego narzędzia. Oferowane oprogramowanie przeznaczone jest do komunikacji stacji roboczych z systemem sterowania SIMATIC. Po zainstalowaniu tego produktu liczbę obsługiwanych połączeń można zwiększyć z 64 do 256. Klucz licencyjny do TeleControl Server Basic przesyłamy na nośniku USB.

Power Pack For TeleControl Server Basic - 6NH9910-0AA21-0AC1

6NH9910-0AA21-0AC1 to oprogramowanie, które działa jednocześnie jako serwer OPC oraz menedżer połączeń komunikacyjnych. Po skorzystaniu z oferowanego w Magsteronie Power Packa, możliwości narzędzia w zakresie funkcji dla telekontroli i teleserwisu znacząco się zwiększają. Oprogramowanie powala na wygodne monitorowanie wielu stacji roboczych, importowanie projektów Mikro SC SINAUT czy realizację różnych zadań z obszaru diagnostyki. Za pomocą narzędzia łączyć można wiele elementów systemu sterowania SIMATIC, włącznie ze sterownikami PLC różnych serii.

Zalety i korzyści

TeleControl Server Basic podnosi efektywność obsługi systemów alarmowych oraz mocno rozproszonych spacji, a także znacząco zwiększa wygodę zarządzania systemami telekontroli. Narzędzie to pozwala na konfigurowanie stacji roboczych w oparciu o projekty tworzone w STEP7, a także umożliwia jednoczesną obsługę wielu zadań i użytkowników serwera. Oprogramowanie posiada alternatywy tryb pracy mobilnej, bramkę teleserwisową do diagnostyki oraz funkcje routingu do poprawy efektywności komunikacji.

Zastosowanie

TeleControl Server Basic w wersji z Power Packiem może obsłużyć większą liczbę stacji roboczych, dzięki czemu doskonale sprawdza się w bardziej rozbudowanych systemach. Narzędzie to wykorzystywane jest m.in. przy sieciach ciepłowniczych, oczyszczalniach ścieków, farmach wiatrowych, dystrybutorach wody pitnej czy systemach sterowania ruchem, monitorowania budynków i monitorowania środowiska.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 20, 96
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6NH9910-0AA21-0AC1
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt