Power Pack For Telecontrol Serwer Basic - 6NH9910-0AA21-0AD1

  • Power Pack For Telecontrol Serwer Basic - 6NH9910-0AA21-0AD1

6NH9910-0AA21-0AD1 to numer zamówieniowy dla oprogramowania TeleControl Server Basic V3 w wersji PPTCSB, czyli Power Pack. Oferowany produkt przeznaczony jest do łączenia elementów systemu SIMATIC ze stacjami roboczymi. W standardzie narzędzie to pozwala na wykonywanie określonej liczby połączeń. Dostępny w Magsteronie Power Pack zwiększa natomiast ilość obsługiwanych stacji z 256 do 1000, co znacząco podnosi możliwości wykorzystania. Klucz licencyjny dla oprogramowania TeleControl Server Basic jest dostępny na USB.

Power Pack For TeleControl Server Basic - 6NH9910-0AA21-0AD1

6NH9910-0AA21-0AD1 łączy w sobie funkcje menedżera realizowanych połączeń oraz serwera OPC. W połączeniu z Power Packiem oprogramowanie TeleControl Server Basic zyskuje wiele nowych możliwości w zakresie usług teleserwisowych oraz telekontrolnych. Narzędzie to przystosowane zostało do monitorowania stacji roboczych, przeprowadzania działań diagnostycznych czy importowania projektów Mikro SC SINAUT. Oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z wieloma urządzeniami działającymi w systemie SIMATIC, takimi jak chociażby sterowniki logiczne S7-1200 oraz S7-200 Siemens.

Zalety i korzyści

PPTCSB to oprogramowanie znacząco usprawniające proces obsługi w systemach telekontroli, a także zwiększający efektywność zarządzania szeroko rozproszonymi instalacjami czy systemami alarmowymi. Za pomocą narzędzia można jednocześnie nadzorować wiele projektów i użytkowników serwera, korzystać z projektów STEP7 do konfiguracji stacji roboczych oraz pracować w alternatywnym trybie działania mobilnego. TeleControl Server Basic posiada funkcje rountingu oraz bramkę teleserwisową, które usprawniają proces komunikacji oraz diagnostyki.

Zastosowanie

Ze względu na dużą ilość obsługiwanych stacji roboczych PPTCSB idealnie sprawdza się w systemach mocno rozbudowanych. Oprogramowanie sprawdza się m.in. w przypadku oczyszczalni ścieków, systemów monitorowania budynków, środowisk i sterowania ruchem, dystrybutorów wody i sieci ciepłowniczych, a także farm wiatrowych oraz elektrowni fotowoltaicznych.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 20, 96
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6NH9910-0AA21-0AD1
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt