Power Pack For Telecontrol Serwer Basic - 6NH9910-0AA21-0AE1

  • Power Pack For Telecontrol Serwer Basic - 6NH9910-0AA21-0AE1

6NH9910-0AA21-0AE1 to oprogramowanie Telecontrol Server Basic w wersji V3 w formie Power Packa. Narzędzie do opracowane zostało z myślą o zarządzaniu stacjami roboczymi, które mają łączyć się z systemami sterowania SIMATIC. Oprogramowanie standardowo obsługuje określoną ilość połączeń. Power Pack pozwala natomiast na zwiększenie liczby obsługiwanych stacji roboczych z 1000 do 5000. W Magsteronie oferujemy oprogramowanie z kluczem licencyjnym, który znajduje się na pendrive USB.

Power Pack For TeleControl Server Basic - 6NH9910-0AA21-0AE1

6NH9910-0AA21-0AE1 znacząco zwiększa możliwości zastosowania oprogramowania TeleControl Server Basic. Oferowane przez nas narzędzie standardowo bazuje na połączeniu zintegrowanego serwera OPC i menedżera połączeń, a także wielu innych rozwiązaniach ułatwiających realizację zadań dotyczących telekontroli i teleserwisu. Oprogramowanie pozwala na import projektów Mikro SC SINAUT, działania diagnostyczne czy monitoring stacji roboczych. TeleControl Server Basic współpracuje z różnymi elementami systemu SIMATIC, w tym sterownikami firmy Siemens z serii S7-200 i S7-1200.

Zalety i korzyści

Oprogramowanie TeleControl Server Basic w wersji PPTCSB jest bardzo przydatnym narzędziem do zarządzania systemami telekontroli, a także obsługi systemów alarmowych oraz szeroko rozproszonych instalacji. Użytkownik może za jego pomocą nadzorować wieloma projektami jednocześnie, korzystać z alternatywnego trybu pracy mobilnej oraz konfigurować stacje na podstawie projektów opracowanych w środowisku STEP7. TeleControl Server Basic udostępnia bramkę teleserwisową do diagnostyki oraz ułatwiającą komunikację funkcję routingu.

Zastosowanie

Skorzystanie z oferowanego w Magsteronie Power Packa daje możliwość zastosowania oprogramowania w systemach, które wykorzystują wiele stacji roboczych. Dotyczy to np. systemów sterowania ruchem, monitoringu budynków i środowisk czy nawadniania, a także sieci ciepłowniczych, dystrybutorów wody, oczyszczalni ścieków czy elektrowni fotowoltaicznych i farm wiatrowych.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 20, 96
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6NH9910-0AA21-0AE1
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt