Przekaźnik monitorowania fazy - K8DS-PH1

  • Przekaźnik monitorowania fazy - K8DS-PH1
K8DS-PH1 to trójfazowy przekaźnik monitorowania fazy, będący jednym z produktów firmy Omron. Model ten jest w stanie dokonać detekcji zarówno kolejności faz, jak i ich zaniku po włączeniu zasilania. Urządzenie to obsługuje wykrywanie utraty fazy podczas pracy silnika, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie do zapobiegania odwrotnej pracy jednostek. Oferowany przez nas przekaźnik monitorowania fazy Omron wyróżnia się smukłą i kompaktową budową, a także podwyższoną odpornością na zakłócenia falownika.

Przekaźnik monitorujący fazy K8DS-PH1

Przekaźnik posiada wąską obudowę o szerokości 17,5 mm, jednocześnie monitoruje sekwencje faz oraz ich utratę przy uruchamianiu. Przekaźnik K8DS-PH1 również monitoruje utraty fazy podczas pracy, w sytuacjach alarmowych przekaźnik rozłącza obwód, stan ostrzegawczy można monitorowa przy pomocy diody LED. Przekaźnik K8DS-PH1 monitoruje jednocześnie sekwencje faz oraz ich utratę, zakres pomiarowy dla prądu przemiennego to 200-480 V, napięcie zasilania przekaźnika jest dokładnie takie samo jak napięcie monitujące. Czas reakcji to 0,1 sekundy.

Specyfikacja techniczna K8DS-PH1

Poniżej znajdziesz szczegółową specyfikację urządzenia, która pozwoli Ci się zapozna z jego parametrami. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Temperatura pracy-20 do 60 stopni C
Wysokość2000 mm
Częstotliwość wejściowa50/60Hz 
Stopień ochronyIP 20
Metoda resetowaniaReset automatyczny
PrzeciążalnośćCiągle 500VAC
Czas działania fazy odwróconej i zaniku fazy0,1 s. max

WskaźnikiZasilanie (PWR): Zielona dioda LED, wyjście przekaźnikowe (RY): Żółta dioda LED
Waga60 g.
Rozmiar 80 × 17.5 × 74 mm

Specyfikacja

Kategoria
product_type 233

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: K8DS-PH1
  • Dostępność: Na zapytanie
Na zamówienie
-30%
Netto: 69,00 PLN

Brutto: 84,87 PLN

Zapytanie o produkt