Przekaźnik Omron 14 pin, 5A, 24 V DC - MY4IN 24DC

  • Przekaźnik Omron 14 pin, 5A, 24 V DC - MY4IN 24DC
MY4IN 24DC jest przekaźnikiem typu elektromagnetycznego, wyprodukowanym przez cenioną na rynku automatyki przemysłowej markę Omron. Mocowanie produktu odbywa się w sposób wtykowy. Urządzenie posiada styki w konfiguracji 4PDT, a także dysponuje kontrolką LED oraz przyciskiem testującym z praktyczną funkcją blokowania. Oferowany przez Magsteron model wyróżnia się wysoką efektywnością pracy, a także dużą wytrzymałością mechaniczną.

Przekaźnik Omron MY4IN 24DC

MY4IN 24DC znajduje zastosowanie w systemach, które wymagają przeprowadzania określonych zmian stanu w obwodach. Oferowany przez nas przekaźnik umożliwia dokonanie zmian skokowych po przekroczeniu ustalonej wartości jednostki fizycznej w przypadku parametrów innych, niż specyfikacja sygnału wyjściowego. Urządzenie to generuje w zwojnicy pole magnetyczne, pozwalając tym samym na przyciągnięcie zwory zamykającej lub otwierającej styki.

Parametry techniczne MY4IN 24DC

Dostępny w sklepie Magsteron model MY4IN 24DC przekaźnika posiada obciążalność styków 5 A / 220 V dla AC oraz 5 A / 24 V dla DC przy obciążeniu rezystancyjnym. Nominalne napięcie cewki wynosi 24 DC, podczas gdy jej prąd to 37,7 mA, a rezystencja 636 Ω przy poborze mocy 0,9 W. Rezystencja styków ma wartość 100 mΩ. Oferowany przez nas przekaźnik Omron przystosowany jest do pracy w środowisku o temperaturze w zakresie od -55 do +70 stopni Celsjusza.

Dane montażowe

Urządzenie dostępne w naszym asortymencie jest odpowiednio przystosowane do przeprowadzenia łatwego i szybkiego montażu. Wynika to z jego kompaktowej budowy. Przekaźnik ten posiada wymiary zewnętrzne wynoszące 27,94 x 21,59 x 36,06 mm oraz masę brutto 35.2 g. Do montażu urządzenia służy dedykowana podstawka Omron, którą również znaleźć można w ofercie Magsteronu. Główne zastosowanie przekaźnika to wywoływanie określonych skutków w obwodach, które posiadają parametry różne od specyfikacji sygnału wyjściowego. Oferowany przez nas model jest również w stanie sprawdzić się w zadaniach związanych ze zwielokrotnianiem sygnałów.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 233

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: MY4IN 24DC
  • Dostępność:
Na zamówienie
-30%
Netto: 20,51 PLN

Brutto: 25,23 PLN


Zapytanie o produkt