Przekaźnik Omron 5 pin, 10A, LED 24 VDC - G2R-1-SN 24DC

  • Przekaźnik Omron 5 pin, 10A, LED 24 VDC - G2R-1-SN 24DC

G2R-1-SN 24DC to przekaźnik monostabilny marki Omron, należący do serii produktowej G2RS. Jego kompaktowa budowa przyczynia się do oszczędności miejsca w strefie roboczej obiektu przemysłowego, a ulepszona specyfikacja znacząco zwiększa możliwości zastosowania w różnych aplikacjach. Model ten wyposażony został w diodę LED oraz wskaźnik działania mechanicznego.

Przekaźnik Omron G2R-1-SN 24DC

G2R-1-SN 24DC jest przekaźnikiem monostabilnym, dzięki czemu po zmianie stanu na skutek działania zasilającej wielkości wejściowej wraca do poprzedniej pozycji po ustaniu jej pracy. Rozwiązanie to znajduje szerokie zastosowanie w różnego rodzaju systemach, umożliwiając sprawne kontrolowanie i sterowanie zachodzącymi w nich procesami. Oferowany przez nas przekaźnik daje możliwość bezpośredniej konfiguracji obsługi monostabilnej.

Parametry techniczne G2R-1-SN 24DC

Przekaźnik marki Omron G2R-1-SN 24DC dostępny w sklepie Magsteron posiada cewkę o napięciu 25 V DC, rezystencji 1.1 k Ω oraz mocy 530 mW. Konfiguracja styków zgodna jest ze standardem SPDT. Maksymalne napięcie przełączania AC wynosi 380V, podczas gdy dla DC jego wartość to 125 V. Maksymalna moc przełączania AC jest równa 2,5 kVA, a dla DC 300 W. Wartość prądu przełączania dla tego modelu wynosi 10 A. Przekaźnik Omron wyróżnia się niezawodnym działaniem, bezawaryjnością oraz wysoką odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu z powodzeniem może być stosowany w trudnych warunkach.

Dane montażowe

Dostępny w asortymencie sklepu Magsteron przekaźnik monostabilny firmy Omron montowany jest na szynie DIN za pomocą złącz wciskanych. Mocowanie urządzenia znacząco ułatwiają uniwersalne parametry montażowe. Model ten posiada 13 mm głębokości, 29 mm wysokości oraz 29 mm długości. Prosty montaż przekłada się na nieskomplikowaną obsługę przekaźnika, a do jego najważniejszych funkcji należy opcja resetu i przywołania. W porównaniu do modeli elektromechanicznych, oferowany przez nas produkt z cenionej linii G2RS wyróżnia się zdecydowanie wyższą kulturą pracy.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 233
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: G2R-1-SN 24DC
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Netto: 22,41 PLN

Brutto: 27,56 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt