Przekaźnik Omron 8 pin, 5A, 24 VDC - G2R-2-SNDI 24DC

  • Przekaźnik Omron 8 pin, 5A, 24 VDC - G2R-2-SNDI 24DC

G2R-2-SNDI 24DC jest miniaturowym przekaźnikiem elektromagnetycznym marki Omron. Urządzenie to wyróżnia się kompaktowym i prostym kształtem, który redukuje okablowanie i znacząco przyczynia się do lepszej organizacji elementów wyposażenia panelu sterowania. Oferowany przez nas model charakteryzuje się wysoką jakością przyłączania, dzięki czemu z powodzeniem znajduje zastosowanie w różnych systemach automatyki.

Przekaźnik Omron G2R-2-SNDI 24DC

G2R-2-SNDI 24DC to przekaźnik elektromagnetyczny, który oferuje szerokie możliwości w zakresie realizacji zmian stanu w obwodach. Urządzenie może być skonfigurowane w sposób umożliwiający wywołanie reakcji na zmianę wartości sygnału wyjściowego. Przekaźnik ten działa zgodnie z zasadą elektromagnesu - przepływający w zwojnicy prąd generuje powstanie pola magnetycznego, dzięki czemu możliwe jest przyciągnięcie zwory otwierającej lub zamykającej styk.

Parametry techniczne G2R-2-SNDI 24DC

Wysokiej jakości przekaźnik G2R-2-SNDI 24DC marki Omron oferowany przez Magsteron posiada styki w konfiguracji DPDT, których obciążalność wynosi 5 A / 250 V AC oraz 5A / 30 V DC. Maksymalna wartość napięcia przełączanego to 380 V dla AC, a dla DC 125 V. Urządzenie jest w stanie wydajnie pracować w temperaturze od -40 do +70 stopni Celsjusza. Rezystencja styków wynosi 30 mΩ, a cewki 1,1 kΩ. Czas zadziałania przekaźnika to 15 ms, podczas gdy czas jego zwolnienia wynosi 5 ms. Prąd cewki to 21,8 mA przy poborze mocy 530 mW.

Dane montażowe

Przekaźnik Omron dostępny w asortymencie Magsteronu posiada miniaturową formę, dzięki czemu jego montaż przebiega w nieskomplikowany sposób. Urządzenie dysponuje złączem na 8 pinów i montowane jest na specjalnej podstawce producenta. Wymiary zewnętrzne przekaźnika wynoszą 29 x 13 x 35,5 mm. Model ten jest w stanie nie tylko wywołać określone skutki obwodach przez zadane sygnały, ale też może posłużyć do ich zwielokrotniania. W produkcji oferowanego przez nas przekaźnika renomowanej marki Omron nie zastosowano żadnych elementów z ołowiu i kadmu, dzięki czemu jest bezpieczny dla środowiska naturalnego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 233

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: G2R-2-SNDI 24DC
  • Dostępność: Na stanie
W magazynie
-30%
Netto: 24,70 PLN

Brutto: 30,38 PLN


Zapytanie o produkt