Przekaźnik Omron 8 pin, 5A, 24 VDC - G2R-2-SNI 24DC

  • Przekaźnik Omron 8 pin, 5A, 24 VDC - G2R-2-SNI 24DC

G2R-2-SNI 24DC jest przekaźnikiem uznanej na rynku marki Omron, którego kompaktowa konstrukcja znacząco oszczędza dostępną przestrzeń montażową. Model ten wyposażony został w przyciski testowe oraz wbudowany wskaźnik mechaniczny. Produkt wyróżnia się najwyższą jakością przełączenia, pozwalającą na wydajne oraz efektywne stosowanie tego przekaźnika w różnych warunkach.

Przekaźnik Omron G2R-2-SNI 24DC

G2R-2-SNI 24DC to wysokiej klasy przekaźnik elektromagnetyczny, przeznaczony do przeprowadzania różnego rodzaju zmian stanu w obwodach. Urządzenie to jest w stanie wywołać określoną reakcję na odmienne parametry wyjściowego sygnału, dzięki czemu po przekroczeniu ustalonej wartości wybranej jednostki zmiana następuje skokowo. Przekaźnik ten działa zgodnie z zasadą elektromagnesu. Po wywołaniu pola magnetycznego przez prąd przepływający w zwojnicy urządzenia, następuje przyciągnięcie zwory otwierającej lub zamykającej styk.

Parametry techniczne G2R-2-SNI 24DC

Oferowany przez Magsteron przekaźnik G2R-2-SNI 24DC marki Omron posiada konfigurację styków w standardzie DPDT, przy obciążalności AC równej 5 A / 25 V oraz obciążalności DC 5 A / 30 V. Dla AC maksymalna wartość napięcia przełączanego wynosi 380 V, podczas gdy dla DC 125 V. Przekaźnik może pracować w szerokim zakresie temperatur - od -40 do aż +70 stopni Celsjusza. Rezystencja styków wynosi 30 mΩ, a rezystencja cewki 1,1 kΩ. Czas zadziałania tego modelu to 15 ms, podczas gdy czas zwolnienia równy jest 5ms. Przy prądzie 21,8 mA, cewka pobiera moc o wartości 530 mW.

Dane montażowe

Przekaźnik firmy Omron dostępny w sklepie Magsteron wyróżnia się smukłą budową, dzięki czemu jest to urządzenie niezwykle uniwersalne pod względem możliwości montażowych. Produkt ten sprawdza się zarówno przy zwielokrotnianiu sygnałów, jak i wywoływania przez te sygnały skutków w obwodach, które posiadają inne parametry od sygnału wyjściowego. Przekaźnik ma niewielkie wymiary zewnętrzne 29 x 13 x 35,5 mm oraz montowany jest za pomocą specjalnej podstawki, którą również można znaleźć w naszej ofercie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 233

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: G2R-2-SNI 24DC
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Na zamówienie
-30%
Netto: 18,70 PLN

Brutto: 23,00 PLN


Zapytanie o produkt