Przewód do czujnika M12, 4 PIN, 2m Omron - XS2F-LM12PVC4S2M

  • Przewód do czujnika M12, 4 PIN, 2m Omron - XS2F-LM12PVC4S2M
XS2F-LM12PVC4S2M to dwumetrowy przewód do czujnika renomowanej marki Omron, przygotowany specjalnie z myślą o zastosowaniu w rozwiązaniach wymagających wykorzystanie tego rodzaju urządzeń. Oferowany przez nas model jest produktem, który z powodzeniem spełnia zapotrzebowanie systemów realizujących proste i bardziej złożone zadania. Jego budowa daje pewność wydajnej pracy przekaźnika, gwarantując przy tym pożądaną wytrzymałość integracji.

Przewód do czujnika Omron XS2F-LM12PVC4S2M

XS2F-LM12PVC4S2M jest przewodem o odpowiednio dobranych parametrach technicznych, dzięki czemu umożliwia efektywną współpracę z kompatybilnymi czujnikami firmy Omron. Produkt ten wyposażony został w wysokiej klasy złącze proste w wariancie wtykowym. Jego zastosowanie sprzyja długotrwałej i bezawaryjnej pracy przekaźnika w dowolnych warunkach środowiskowych, zapewniając stabilne łączenie niezależnie od rodzaju systemu wykorzystującego czujniki Omron.

Specyfikacja techniczna XS2F-LM12PVC4S2M

Oferowany przez sklep Magsteron przewód XS2F-LM12PVC4S2M spełnia zapotrzebowanie czujnika Omron na wysoką jakość łączenia, co wynika z odpowiedniej konstrukcji. Gwint w uniwersalnym rozmiarze M12, 4 piny i dwumetrowy kabel dają szerokie możliwości wykorzystania tego akcesorium w zróżnicowanych warunkach przestrzennych. Przewód jest w stanie zapewnić wydajną pracę z prądem maksymalnym 0,8 A przy napięciu maksymalnym 30 V DC. Oferowany przez nas model może być załączony do czujnika w sposób ręczny, dzięki czemu do jego instalacji nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia.

Dane konstrukcyjne

Dostępny w asortymencie sklepu Magsteron przewód do czujnika Omron wyróżnia się trwałą konstrukcją. Jego wysoką wytrzymałość na oddziaływanie czynników zewnętrznych zapewnia odpowiedniej klasy izolacja zewnętrzna, która wykonana została z solidnego PVC oraz oznaczona jest kolorem czarnym. Przewód posiada standard szczelności IP67, dzięki czemu wykazuje odporność na krótkotrwałe zanurzenie w wodzie oraz pełną pyłoszczelność. Model ten może pracować w obszarach o temperaturze od -10 do 65 stopni Celsjusza.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 131, 217

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: XS2F-LM12PVC4S2M
  • Dostępność: Na stanie
W magazynie
Netto: 32,21 PLN

Brutto: 39,62 PLN


Zapytanie o produkt