Przewód do czujnika M8, 3 PIN, 2m Omron - XS3F-LM8PVC3S2M

  • Przewód do czujnika M8, 3 PIN, 2m Omron - XS3F-LM8PVC3S2M
XS3F-LM8PVC3S2M to przewód do czujnika firmy Omron, który może znaleźć szerokie zastosowanie w systemach wykorzystujących urządzenia tego typu. Produkt ten należy do akcesoriów uniwersalnych, dzięki czemu spełnia zapotrzebowanie zarówno prostych, jak i skomplikowanych aplikacji. Przewód jest niezwykle funkcjonalnym elementem wyposażenia czujnika, a przy tym wyróżnia się wysoką jakością wykonania.

Przewód do czujnika M8 XS3F-LM8PVC3S2M

XS3F-LM8PVC3S2M jest przewodem, którego specyfikacja techniczna została optymalnie przystosowana do pracy z czujnikami marki Omron. Zastosowane w nim złącze żeńskie daje pewność długotrwałej oraz bezawaryjnej eksploatacji w różnych warunkach przemysłowych. Przewód ten gwarantuje solidność łączenia niezależnie od specyfiki otoczenia, w którym zastosowany zostanie czujnik firmy Omron.

Specyfikacja techniczna XS3F-LM8PVC3S2M

Dostępny w asortymencie Magsteronu przewód XS3F-LM8PVC3S2M posiada parametry, które stanowią idealne rozwiązanie dla czujników wymagających solidnego przyłączenia. Model ten posiada gwint w rozmiarze M8, 3 piny oraz kabel o długości 2 m, co predysponuje go do wykorzystania w przestrzeniach ograniczonych pod względem dostępnego miejsca. Prąd pracy komponentu wynosi maksymalnie 0,5 A, podczas gdy wysokość napięcia maksymalnego to 30V DC. Załączenie przewodu nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych akcesoriów, ponieważ cały proces da się wykonać ręcznie.

Dane konstrukcyjne

Przewód o czujnika Omron oferowany przez Magsteron posiada bardzo solidną konstrukcję. Dowodem jego wytrzymałości jest możliwość pracy w zakresie temperatur od -10 do 65 stopni Celsjusza. Produkt ten posiada solidną izolację zewnętrzną w kolorze czarnym, która wykonana została z trwałego materiału PCV. Dostępny w naszym sklepie przewód posiada też klasę szczelności IP67, która zapewnia odporność na krótkotrwały kontakt z wodą oraz wytrzymałość na pylenie. Komponent ten nadaje się do stosowania razem z czujnikami Omron kompatybilnymi pod względem poszczególnych parametrów.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 131, 217
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: XS3F-LM8PVC3S2M
  • Dostępność: Na stanie
W magazynie
Netto: 28,41 PLN

Brutto: 34,94 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt