Rozszerzenie Micro - M09-0CB00

  • Rozszerzenie Micro - M09-0CB00

M09-0CB00 to numer katalogowy rozszerzenia dedykowanego nowoczesnym sterownikom MICRO VIPA. Za jego pośrednictwem można rozbudować podstawową funkcjonalność jednostki centralnej, dzięki czemu jeszcze lepiej sprawdzi się ona w systemie sterownia. Podobnie jak inne produkty dedykowane sterownikom PLC z tej serii, dużą zaletą pozostają kompaktowe wymiary oraz szybkość działania.

Rozszerzenie Micro - M09-0CB00

M09-0CB00 jest rozszerzeniem, które wzbogaca sterownik o interfejs 2xRS485. Za jego pomocą można obsługiwać protokoły Modbus master/slave, PtP, STX/ETX, USS master, ASCII, MPI oraz opcjonalnie również slave PROFIBUS. Takie funkcjonalności znacząco podnoszą podstawowe możliwości systemu sterowania, który dzięki kompaktowej budowie charakteryzuje się minimalnymi wymaganiami przestrzennymi. Optymalizacja rozmiaru przyczynia się nie tylko do zmniejszenia kosztów, ale też popraw wydajności.

Specyfikacja techniczna

Rozszerzenie dostępne w naszym asortymencie pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie możliwości zapewnianych przez technologię SPEED7, w którą wyposażoną są sterowniki VIPA MICRO. Nie tylko zapewnia ona najwyższe częstotliwości taktowania, ale też znacząco przyspiesza przetwarzanie programów. Wszystko to przekłada się na wzrost możliwych zastosowań sterownika, np. do precyzyjnego pozycjonowania czy realizacji zadań kontrolnych. Wyjątkowa szybkość kontrola pozwala na błyskawiczną transmisję magistrali płyty montażowej.

Dane i parametry

Oferowany w naszym sklepie Magsteron moduł jest przystosowany do montażu z wykorzystaniem szyny profilowej 35 mm. Wymiary rozszerzenia to szerokość 35 mm, głębokość 26 mm i wysokość 88 mm, z kolegi waga netto wynosi 56 g. Urządzenie to posiada konstrukcję przystosowaną do eksploatacji w temperaturze roboczej, której dopuszczalny zakres to 0-60 stopni Celsjusza. Rozszerzenie można również przechowywać w środowisku o temperaturze z zakresu od -25 stopni do 70 stopni Celsjusza. Oferowany przez nas moduł posiada certyfikaty KC oraz UL.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 361, 374, 376
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • YASKAWA Marka: YASKAWA
  • Kod produktu: M09-0CB00
  • Dostępność: Na zapytanie
Netto: 413,00 PLN

Brutto: 507,99 PLN

Katalogi
VIPA MICRO

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt