SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8MA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8MA21

6ES5095-8MA21 - taki numer produktu otrzymała jednostka centralna 24 V DC, wyposażona w 16 wejść i 16 wyjść cyfrowych. Oferowane w naszym sklepie internetowym urządzenie jest częścią środowiska sterowników logicznych S5 marki Siemens. Proponowany podzespół uzyskał budowę techniczną optymalnie przystosowaną do spełniania funkcji sterowniczych w warunkach zakładowych, w związku z tym bez dużych komplikacji może pracować w specjalistycznych systemach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5095-8MA21

6ES5095-8MA21 to CPU o konfiguracji pod względem technicznym dopasowanej względem budowy całkowicie profesjonalnych układów zakładowych. Użycie w praktyce proponowanego przez nas urządzenia gwarantuje w pełni efektywne uruchamianie procesów w najbardziej podstawowych zastosowaniach przemysłowych. Udostępniany komponent wyposażenia dla kontrolera SIMATIC Siemens S5 zapewnia wydajne przeprowadzanie zróżnicowanych zadań z wykorzystaniem tego PLC.

Specyfikacja techniczna

Jednostka centralna dostarczana na zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową znajduje zastosowanie z innymi produktami serii logicznych sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Układ ten uwzględnia w znacznej mierze różniące się od siebie jakościowo produkty. Sprzedawane programowalne sterowniki PLC S5 odznaczają się tym, że uzyskały odpowiednie głębokości obudów, układy procesorów oraz roboczą pamięć.

Funkcjonalności i dane techniczne

Dla technologii S5 firmy Siemens znajdziesz specjalne produkty, do których zaliczają się załączane moduły wejściowe i wyjściowe, moduły komunikacji, adaptery, przekaźniki, karty pamięci, moduły modemu, moduły zasilaczy, moduły licznikowe, a do tego zestawy instalacyjne. Inżynieryjne narzędzie do programowania i parametryzacji urządzeń S5 marki Siemens to STEP5 w trafnej konfiguracji. Komponenty w tym standardzie obecnie mogą pracować w obszarach zakładowych nierozbudowanych do odsłony SIMATIC S7. CPU oferujemy w wersji używanej z zaufanych źródeł.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5095-8MA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt