SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5101-8UA12

6ES5101-8UA12 to numer katalogowy CPU 101U z 12 wyjściami przekaźnikowymi oraz 10 wejściami 24 V DC zasilany z sieci 220/240 V AC. Proponowany w sklepie Magsteron wariant pozostaje rozwiązaniem z linii programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Dostępny model uzyskał konstrukcję technologiczną zaprojektowaną do wdrażania działań w obszarze automatyki przemysłowej, w związku z tym w stu procentach efektywnie pracuje w złożonych operacjach.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5101-8UA12

6ES5101-8UA12 - taki numer katalogowy otrzymał model CPU o konstrukcji technologicznej odpowiednio dobranej do specyfiki specjalistycznych segmentów branży. Funkcjonalność techniczna oferowanego przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową podzespołu zapewnia w pełni sprawne uruchamianie programów w różnych środowiskach. Sprzedawany przez nas model zaprojektowany dla sterowników PLC S5 marki Siemens zapewnia kontrolowanie zaawansowanych procesów technologicznych.

Specyfikacja techniczna

Sterownik sprzedawany na specjalne zamówienie w naszym sklepie wykonano kompatybilnie z wyjątkowo wieloma modelami wchodzącymi w skład serii SIMATIC Siemens S5. Generacja ta zawiera w dużym stopniu przystosowane w zakresie technologicznym jednostki CPU. Sklasyfikowane produkty S5 firmy Siemens mogły uzyskać przystosowane szerokości, wysokości i głębokości obudów, dane obliczeniowe lub zasoby pamięci.

Funkcjonalności i zastosowania

Dla edycji SIMATIC S5 firmy Siemens oferowane są odpowiednie rozwiązania, jak na przykład uzupełniające moduły wejść i wyjść, porty komunikacyjne, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemów, źródła zasilania, moduły zliczające, jak również komplety montażowe. Narzędzie inżynierskie do pracy i parametryzacji produktów SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w zgodnej edycji konfiguracyjnej. Modele z tej rodziny nadal z powodzeniem mogą być eksploatowane w obszarach przemysłowych niepoddanych modernizacji do Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5101-8UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt