SIEMENS Simatic S5 - 6ES5105-3RW31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5105-3RW31

6ES5105-3RW31 jest numerem katalogowym obudowy 105R z 8 slotami - zasilanej przez 115 V AC. Oferowany model stanowi rozwiązanie z układów sterowników logicznych PLC SIMATIC S5. Dostępne w sklepie Magsteron urządzenie jest zaopatrzone w konstrukcję dobrze zoptymalizowaną do spełniania funkcji w otoczeniu automatyki przemysłowej, dlatego tym samym bez dużych przeszkód będzie się sprawdzać w różnych obszarach aplikacji.

Siemens SIMATIC S5 - obudowa sterownika - 6ES5105-3RW31

6ES5105-3RW31 - pod takim numerem oferujemy obudowę o konstrukcji dopasowanej specjalnie do budowy licznych linii systemowych. Zastosowanie tego urządzenia gwarantuje wydajne uruchamianie programów PLC w bardzo nietypowych obszarach przemysłowych. Oferowany w naszym sklepie element z serii logicznych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens zapewnia bezpieczne kontrolowanie rozmaitych działań systemu automatyki.

Zalety i specyfikacja

Prezentowany przez nas komponent wyprodukowano jako podukt kompatybilny z wieloma podzespołami linii sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5. Grupa ta obejmuje dość odmienne w zakresie technicznym CPU. Wybrane rozwiązania z serii S5 firmy Siemens mogły otrzymać indywidualnie przystosowane głębokości, szerokości i wysokości montażowe konstrukcji obudowy, układ procesora oraz pamięć programową.

Parametry i zastosowania

Dla układu S5 zaoferowaliśmy specjalne akcesoria, do których zaliczamy załączane moduły wyjściowe i wejściowe, porty komunikacyjne, adaptery, moduły przekaźnikowe, pamięci Micro SD, karty modemowe, moduły zasilacza, moduły pomiarowe czy szafy montażowe. Narzędzie do programowania i parametryzacji programowalnych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w trafnej edycji produktowej. Rozwiązania wycofanej już edycji obecnie wciąż mogą być eksploatowane w obszarach zakładowych, które nie są rozbudowane do sterownika Siemens w wariancie S7. Prezentowany przez nas model pozostaje na chwilę obecną wycofany ze sprzedaży u producenta, więc w tym momencie jesteśmy w stanie dostarczyć odświeżony wariant od dystrybutorów.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5105-3RW31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt