SIEMENS Simatic S5 - 6ES5135-3KB41

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5135-3KB41

6ES5135-3KB41 to numer katalogowy, pod którym zakupisz jednostkę kontrolną RACK dla sterowników SIMATIC. Produkt oferowany w naszym sklepie wywodzi się z konfiguracji kontrolerów S5. Proponowany element zwraca uwagę poprzez specyfikację technologiczną wyjątkowo dobrze dobraną do wdrażania procesów w środowiskach automatyki, dlatego ze stuprocentowym powodzeniem funkcjonuje w różnych zakładach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka kontrolna - 6ES5135-3KB41

6ES5135-3KB41- taki numer produktu otrzymała jednostka o specyfice przystosowanej specjalnie do specyfikacji technicznych w pełni przemysłowych zakładów. Specyfika tego komponentu umożliwia w pełni sprawne doprowadzanie procesów PLC w zaawansowanych warunkach i obszarach. Sprzedawany na specjalne zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową element dedykowany SIMATIC S5 firmy Siemens optymalizuje bezpieczne wdrażanie najróżniejszych planów systemów sterowania.

Specyfikacja techniczna

Produkt udostępniany przez Magsteron na zamówienie jest przystosowany do działania z licznymi różnymi rozwiązaniami z serii urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens. Rodzina ta obejmuje w wyraźnym stopniu rozmaite pod względem jakościowym produkty. Skatalogowane urządzenia SIMATIC S5 odznaczają się tym, że uzyskały w większości różne wersje konstrukcji obudowy, możliwości obliczeniowe lub też wielkość pamięci.

Funkcjonalności i zastosowania

W linii S5 firmy Siemens możesz znaleźć różne urządzenia, do których należą elastyczne moduły wyjścia i wejścia, moduły do komunikacji, moduły adapterów, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemów, zasilacze dedykowane, moduły pomiarowe, jak również komplety instalacyjne. Inżynieryjne oprogramowanie do programowania programowalnych sterowników S5 marki Siemens to STEP5 w dedykowanej konfiguracji. Jednostki wycofanej generacji nierzadko wciąż mogą funkcjonować w strefach automatyki, które nie są zaktualizowane do sterownika w wersji S7. Model sprzedawany na zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową pozostaje obecnie niedostępny u producenta, dlatego sprzedajemy go jako produkt używany.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5135-3KB41
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt