SIEMENS Simatic S5 - 6ES5188-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5188-3UA11

6ES5188-3UA11 to sprzedawany w naszym sklepie internetowym stojak RACK z 21 slotami, którego parametry prądu i napięcia wynoszą 18 A i 115-230/5 V. Oferowane w sklepie Magsteron urządzenie jest rozwiązaniem z generacji sterownika programowalnego PLC S5. Proponowany przez nas element ma budowę praktycznie przystosowaną do spełniania funkcji sterowniczych w obszarze przemysłu, w wyniku czego całkowicie ekonomicznie sprawdzi się w podstawowych działaniach z zakresu automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - stojak RACK - 6ES5188-3UA11

6ES5188-3UA11 sprzedajemy jako stojak RACK o budowie odpowiednio dopasowanej względem charakterystyki technicznej sterowników SIMATIC S5. Wybór właśnie tego modelu znacząco usprawnia skuteczne realizowanie pracy PLC w różnych strefach zakładu przemysłowego. Proponowany na zamówienie w naszym sklepie wariant produktowy z podkategorii sterowników programowalnych S5 marki Siemens umożliwia efektywne kontrolowanie zaawansowanych procesów technologicznych.

Specyfikacja i korzyści

Stojak RACK oferowany w sklepie Magsteron może być używany z wieloma praktycznymi modelami z systemu Siemens SIMATIC S5. Standard ten obejmuje bardzo różne w zakresie technologicznym programowalne produkty PLC. Skatalogowane sterowniki Siemens SIMATIC S5 zwracają uwagę tym, że otrzymały specjalnie dobrane warianty konstrukcji obudowy, rdzenie procesora bądź też rozmiary pamięci.

Funkcjonalności i dane techniczne

Dla kategorii S5 prezentujemy także różne akcesoria takie, jak wszechstronne moduły wyjść i wejść, porty komunikacyjne, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięci, modemy, moduły zasilające, moduły licznikowe, a także zestawy instalacyjne. Narzędzie inżynierskie do kreowania i modyfikowania programów sterowników S5 firmy Siemens to STEP5 w trafnej edycji. Modele wycofanej już serii wciąż wydajnie mogą być stosowane w zakładach, które nie zostały zaktualizowane do sterownika Siemens w odsłonie SIMATIC S7. Wariant ten nie jest już dostępny u producenta, dlatego sprzedajemy jego używaną wersję na specjalne zamówienie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5188-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt