SIEMENS Simatic S5 - 6ES5188-3UA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5188-3UA21

6ES5188-3UA21 to numer produktu, którym jest stojak RACK z 21 slotami dla kontrolerów 135U/155U zasilany przez 230/115 V AC i działający z prądem 40 A. Sprzedawany wariant wywodzi się z linii sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5. Model dostępny w naszym sklepie ma konstrukcję technologiczną dostosowaną do kontrolowania operacji w zakładach przemysłowych, a także doskonale sprawdza się w najbardziej wymagających układach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - stojak RACK - 6ES5188-3UA21

6ES5188-3UA21 to numer katalogowy, pod którym możesz zakupić stojak RACK o konstrukcji odpowiednio przygotowanej względem parametrów systemu SIMATIC S5. Użycie proponowanego przez nasz sklep rozwiązania zapewnia w stu procentach efektywne ukierunkowanie projektów sterownika w warunkach przemysłowych. Sprzedawany na zamówienie model z gamy logicznych sterowników S5 firmy Siemens optymalizuje wydajne realizowanie procesów technologicznych.

Zalety i korzyści

Stojak RACK oferowany na specjalne zamówienie przez sklep Magsteron jest wykonany zgodnie z wieloma podzespołami w układzie logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens. Generacja ta zapewnia dostosowane w zakresie technicznym podzespoły. Udostępnione produkty S5 Siemens odznaczają się tym, że uzyskały dość odmienne warianty technologii obudowy, układ procesora czy też wielkość pamięci.

Parametry i zastosowania

Dla układu SIMATIC S5 marki Siemens sprzedajemy również uniwersalne komponenty, jak np. rozszerzające moduły wejściowe i wyjściowe, porty komunikacyjne, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięciowe, karty modemów, moduły zasilające, liczniki czy też zestawy montażowe. Oprogramowanie inżynieryjne do opracowywania programów sterowników PLC SIMATIC S5 to STEP5 w trafnej konfiguracji. Elementy wyposażenia w tej odsłonie nadal efektywnie mogą działać w obszarach zakładowych nieunowocześnianych do nowszych wersji PLC Siemens. Model ten został wycofany z produkcji, w związku z czym w tym momencie można zakupić go jedynie w wersji odnowionej z rynku wtórnego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5188-3UA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt