SIEMENS Simatic S5 - 6ES5188-3UA52

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5188-3UA52

6ES5188-3UA52 - pod takim numerem katalogowym oferujemy stojak RACK dla kontrolerów 135U/155U w wersji 5 V/24V DC i 18 A z 21 slotami. Oferowany w sklepie Magsteron podzespół wywodzi się z podkategorii sterownika programowalnego PLC Siemens S5. Sprzedawany przez nas sprzęt jest zaopatrzony w budowę technologiczną wystarczającą do inicjowania działań sterowniczych w obszarze przemysłu, dlatego produktywnie będzie pracować w najbardziej podstawowych operacjach automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - stojak RACK - 6ES5188-3UA52

6ES5188-3UA52 pracuje jako stojak RACK o konfiguracji odpowiednio przygotowanej do standardów systemu SIMATIC S5. Konstrukcja techniczna tego sprzętu pozwala na całkowicie efektywne ukierunkowanie czynności PLC w różnych obiektach automatyki przemysłowej. Proponowany w naszym asortymencie model z podkategorii logicznych sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5 umożliwia skuteczne inicjowanie aplikacji.

Zalety i specyfikacja

Stojak RACK udostępniany na specjalne zamówienie w ofercie naszego sklepu Magsteron będzie pracować z wieloma różnymi produktami w systemie urządzeń Siemens S5. Seria ta posiada rozmaite pod względem konstrukcyjnym modele CPU i inne podzespoły. Sklasyfikowane jednostki centralne SIMATIC S5 marki Siemens zwracają uwagę tym, że mają bardzo różne szerokości montażowe, wysokości montażowe obudowy, architektury obliczeniowe czy też wysokość pamięci.

Parametry i zastosowania

W serii S5 prezentowane są zróżnicowane rozwiązania, do których zaliczamy rozszerzające moduły wyjścia i wejścia, moduły ułatwiające komunikację, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, moduły modemu, źródła zasilania, liczniki oraz zestawy montażowe. Aplikacja do zarządzania programami sterowników S5 Siemens to STEP5 w zgodnej specyfikacji produktowej. Komponenty w tym wykonaniu nierzadko nadal znajdują się w użytkowaniu w obszarach przemysłu, które nie są zaktualizowane do odsłony Siemens SIMATIC S7. Produkt został wycofany ze sprzedaży, ale jesteśmy w stanie dostarczyć jego odświeżoną wersję z rynku wtórnego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5188-3UA52
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt