SIEMENS Simatic S5 - 6ES5460-4UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5460-4UA12

6ES5460-4UA12 - pod takim numerem katalogowym sprzedajemy moduł wejść analogowych z 8 kanałami. Wariant proponowany w naszym sklepie zaprojektowano dla linii sterownika PLC Siemens SIMATIC S5. Sprzedawane w naszym sklepie internetowym urządzenie ma specyfikację techniczną odpowiednią do użytku w obszarach zakładowych, w związku z czym idealnie sprawdzi się w różnego rodzaju skomplikowanych zadaniach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5460-4UA12

6ES5460-4UA12 to sprzedawany w naszym sklepie internetowym moduł wejść analogowych, który posiada specyfikę techniczną dostosowaną do parametrów wielu aplikacji. Konstrukcja techniczna dostępnego na zamówienie w naszym sklepie Magsteron komponentu zapewnia ekonomiczne przeprowadzanie czynności w bardzo różnych warunkach środowiskowych. Przedstawiany przez nas wariant produktowy z podkategorii logicznych sterowników Siemens S5 usprawnia efektywne obsługiwanie wymagających czynności PLC.

Korzyści i specyfikacja

Moduł dostępny na zamówienie w naszej ofercie funkcjonuje z przydatnymi jednostkami z rodziny sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5. Kategoria ta obejmuje w wyraźnej mierze dostosowane w zakresie jakościowym CPU. Wybrane programowalne sterowniki logiczne Siemens SIMATIC S5 zwracają uwagę tym, że posiadają w większości różne rozmiary konstrukcji obudowy, specyfikacje procesora lub też rozmiary pamięci.

Funkcjonalności i możliwości

W serii SIMATIC S5 marki Siemens mamy do zaoferowania uniwersalne komponenty, do których zaliczają się elastyczne moduły wejść i wyjść, moduły ułatwiające komunikację, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty pamięciowe, karty modemów, moduły zasilacza, moduły zliczające bądź też zestawy montażowe. Aplikacja do opracowywania programów sterowników PLC S5 to STEP5 w zgodnej konfiguracji. Komponenty starszej edycji nierzadko nadal pracują w strefach automatyki przemysłowej, które nie zostały poddane unowocześnieniu do sterownika w wersji S7. Moduł udostępniany przez nasz sklep nie jest już produkowany przez producenta, dlatego aktualnie jesteśmy w stanie sprzedawać go jedynie w wersji przywróconej z rynku wtórnego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5460-4UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt