SIEMENS Simatic S5 - 6ES5460-5AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5460-5AA11

6ES5460-5AA11 zaprojektowano jako rozszerzenie w formie modułu z 8 wejściami analogowymi +/- 10 V, które są izolowane. Podzespół dostępny w naszym asortymencie wywodzi się z odsłony sterownika PLC S5 firmy Siemens. Wariant ten ma budowę technologiczną specjalnie zaprojektowaną do wykonywania operacji w obszarach automatyki, dlatego też w stu procentach efektywnie funkcjonuje w całkowicie zautomatyzowanych zakładach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5460-5AA11

6ES5460-5AA11 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł wejść analogowych o budowie pod kątem technologicznym dopasowanej specjalnie do wymagań zautomatyzowanych linii systemowych. Specyfikacja techniczna dostępnego aktualnie w naszym sklepie internetowym z automatyką przemysłową modelu ułatwia szybkie inicjowanie działań sterowniczych w specjalistycznych obszarach automatyki. Przedstawiany przez nas model wyposażenia z serii logicznych sterowników S5 marki Siemens usprawnia efektywne realizowanie najbardziej kluczowych zadań linii PLC.

Korzyści i zalety

Moduł sprzedawany przez nasz sklep Magsteron będzie przystosowany do stosowania ze wszystkimi uniwersalnymi elementami układu logicznych sterowników S5 marki Siemens. Grupa ta obejmuje w sobie stosunkowo zróżnicowane konstrukcyjnie warianty. Zamawiane programowalne sterowniki logiczne SIMATIC Siemens S5 posiadają specjalnie dostosowane gabaryty instalacyjne konstrukcji obudowy, architektury procesorów, a także pamięć podręczną.

Funkcje i zastosowania

Dla kategorii S5 marki Siemens możesz zamówić także kompatybilne rozwiązania, do których zaliczają się uniwersalne moduły wyjściowe i wejściowe, złącza do komunikacji, moduły adapterów, akcesoria przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemów, źródła zasilania, moduły licznikowe czy też komplety montażowe. Aplikacja do parametryzacji programowalnych sterowników SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w dedykowanej edycji konfiguracyjnej. Elementy wyposażenia z tej linii nadal znajdują się w eksploatacji w obiektach, których nie aktualizowano do wariantu Siemens SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5460-5AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt