SIEMENS Simatic S5 - 6ES5488-3LA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5488-3LA21

6ES5488-3LA21 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się moduł wejść i wyjść cyfrowych firmy Siemens. Komponent ten przynależy do podkategorii kontrolerów SIMATIC S5. Produkt posiada budowę zaprojektowaną do przeprowadzania procesów w obszarach przemysłowych, w związku z czym produktywnie może spełniać swoje funkcje w skomplikowanych działaniach z zakresu sterowania.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść i wyjść cyfrowych - 6ES5488-3LA21

6ES5488-3LA21 to numer zamówieniowy modułu wejść i wyjść cyfrowych o charakterystyce technicznej zoptymalizowanej pod kątem parametrów różnych aplikacji. Użycie dostępnego w naszym sklepie rozwiązania umożliwia sprawne inicjowanie działań sterowniczych w wymagających warunkach. Oferowany przez nasz sklep internetowy Magsteron model wyposażenia z generacji PLC SIMATIC Siemens S5 optymalizuje wykonywanie procesów poprzez dodatkowe wejścia i wyjścia.

Specyfikacja techniczna

Moduł dostarczany na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową może funkcjonować z przydatnymi komponentami w układach sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens. System ten uwzględnia rozmaite pod względem jakościowym podzespoły. Określone programowalne sterowniki logiczne uzyskały odpowiednio dobrane szerokości obudowy, układy procesorów oraz zasoby pamięci. Rozwiązania w tej wersji nadal używa się w obiektach automatyzacji, które nie zostały poddane rozbudowie do sterownika w wersji S7. Produkt udostępniany przez sklep Magsteron jest na chwilę obecną wycofany przez producenta, a więc dostarczamy go wyłącznie jako odświeżony towar używany.

Funkcjonalności i dane techniczne

Wariant proponowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową bezproblemowo może być stosowany razem z innymi produktami tej serii. W naszym sklepie możesz kupić inne przydatne akcesoria, jak m.in. ponadprogramowe moduły wejść, wyjścia, moduły do komunikacji, przekaźniki, moduły modemów, moduły adapterów, moduły do zasilania, moduły funkcyjne czy też moduły licznikowe. Platforma do parametryzacji programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w przystosowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5488-3LA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt