SIEMENS Simatic S5 - 6ES5488-3LU21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5488-3LU21

6ES5488-3LU21 jest dostępnym u nas na zamówienie modułem wejść i wyjść cyfrowych, którego parametry napięcia i prądu sięgają 115 V AC oraz 2,0 A. Komponent ten pochodzi z generacji układów programowalnych sterowników logicznych S5. Sprzęt otrzymał funkcjonalność właściwą do realizacji procesów w obszarach przemysłowych, a tym samym bez problemów będzie pracować w różnych obszarach zakładowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść i wyjść cyfrowych - 6ES5488-3LU21

6ES5488-3LU21 jest sprzedawanym przez nasz sklep Magsteron modułem wejściowo-wyjściowym o konfiguracji pod kątem mechanicznym przystosowanej do wymagań specjalistycznych aplikacji. Funkcjonalność proponowanego w naszym sklepie produktu usprawnia przeprowadzanie programów w rozmaitych środowiskach. Przedstawiany przez nasz sklep sprzęt z edycji programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC Siemens S5 gwarantuje efektywne wdrażanie zadań układów automatyki poprzez rozbudowę wejść i wyjść.

Specyfikacja i korzyści

Moduł prezentowany w naszym sklepie internetowym jest przystosowany do funkcjonowania z licznymi elementami w systemie logicznych sterowników Siemens SIMATIC S5. Rodzina ta posiada różniące się od siebie konstrukcyjnie jednostki CPU. Konkretne sterowniki odznaczają się tym, że uzyskały indywidualnie dobrane szerokości obudowy, układy scalone lub wielkość pamięci. Jednostki z tej serii nadal stosuje się w układach branżowych niepoddanych aktualizacji do sterownika w wersji SIMATIC S7. Moduł wejść i wyjść sprzedawany przez nasz sklep nie jest na chwilę obecną wspierany przez markę Siemens, więc zamawiamy go jedynie jako przywrócony produkt od dystrybutora.

Funkcjonalności i dane techniczne

Moduł udostępniany przez sklep internetowy Magsteron sprawnie może funkcjonować z dodatkowymi komponentami. W technologii S5 marki Siemens możesz znaleźć uniwersalne rozwiązania, jak m.in. ponadprogramowe wejścia, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, modemy, adaptery, zasilacze, moduły funkcjonalne bądź też moduły zliczające. System do opracowywania programów programowalnych sterowników PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w dostosowanej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5488-3LU21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt