SIEMENS Simatic S5 - 6ES5488-3LU31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5488-3LU31

6ES5488-3LU31 - taki numer produktu otrzymał moduł wejść i wyjść cyfrowych o parametrach napięciowo-prądowych 24 V DC/2,0 A. Wariant ten stanowi komponent systemów sterowników logicznych S5. Sprzęt zwraca uwagę poprzez funkcjonalność dopasowaną do wykonywania działań w segmentach przemysłowych, dlatego doskonale będzie funkcjonować w różnych obszarach zastosowań.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść i wyjść cyfrowych - 6ES5488-3LU31

6ES5488-3LU31 - takim numerem w katalogu producenta oznaczono moduł wejść i wyjść cyfrowych o charakterystyce technicznej zoptymalizowanej do wytycznych wielu linii automatyki. Jakość zamawianego przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową rozwiązania pozwala na sprawne uruchamianie zadań w przemysłowych obiektach. Oferowany przez sklep internetowy Magsteron komponent dostępny dla logicznych sterowników programowalnych S5 firmy Siemens gwarantuje efektywną rozbudowę funkcji PLC.

Zalety i specyfikacja

Moduł sprzedawany w naszym sklepie Magsteron działa z funkcjonalnymi podzespołami należącymi do programowalnych sterowników logicznych PLC S5 Siemens. Rodzina ta obejmuje rozmaite jakościowo jednostki centralne CPU. Dostarczane sterowniki uzyskały nieco inne szerokości obudowy, układy procesorów czy zasoby pamięciowe. Modele w tym układzie cały czas są wykorzystywane w układach automatyki nieunowocześnianych do sterownika SIMATIC S7. Moduł dostępny w asortymencie sklepu Magsteron obecnie jest wycofany z rynku przez producenta, a tym samym oferujemy go wyłącznie jako odnowiony wariant na specjalne życzenie.

Funkcje i dane techniczne

Moduł sprzedawany przez nasz sklep internetowy Magsteron z automatyką przemysłową z dużą wydajnością współpracuje razem z różnymi podzespołami. W rodzinie SIMATIC S5 prezentowane są uniwersalne produkty, jak np. ponadprogramowe moduły wejściowe, moduły wyjściowe, moduły do komunikacji, przekaźniki, moduły modemu, moduły adapterów, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne bądź też moduły zliczające. Narzędzie programistyczne do zmiany ustawień programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 to STEP5 w zgodnej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5488-3LU31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt