SIEMENS Simatic S5 - 6ES5521-8MA22

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5521-8MA22

6ES5521-8MA22 oferujemy jako procesor komunikacyjny CP 521 dla kontrolerów 90U, 95U, F-100U i ET 200U. Podzespół ten przygotowano dla edycji programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5. Akcesorium uzyskało technologię właściwą do wykonywania procesów w warunkach przemysłowych, więc bezpiecznie działa w licznych obszarach zakładu. Produkt posiada 1 interfejs szeregowy RS-232/24 V/20 mA oraz obsługuje interfejs MODBUS.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5521-8MA22

6ES5521-8MA22 sprzedajemy jako procesor komunikacyjny o charakterystyce przygotowanej pod kątem technicznym do pracy na terenie profesjonalnych zakładów. Funkcjonalność dostępnego w naszym sklepie internetowym urządzenia przyspiesza wykonywanie działań w specjalistycznych dziedzinach. Oferowany przez nas model wyposażenia z linii logicznych sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens usprawnia wdrażanie operacji komunikacyjnych w systemie.

Specyfikacja i zalety

Procesor prezentowany w naszym internetowym sklepie może działać z wieloma rozwiązaniami w systemach programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens SIMATIC S5. Linia ta uwzględnia w sobie różniące się od siebie pod względem technologicznym komponenty. Sprzedawane jednostki centralne CPU odznaczają się tym, że uzyskały odpowiednio dobrane gabaryty obudowy, specyfikacje procesora oraz dostępną pamięć. PLC w tej odsłonie wciąż stosuje się w obszarach branżowych niepoddanych aktualizacji do sterownika w wersji S7. Model prezentowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową nie jest obecnie serwisowany przez markę Siemens, a więc zamawiamy go jedynie jako odnowiony wariant z rynku wtórnego.

Funkcje i zastosowania

Wariant oferowany w naszym sklepie z dużą skutecznością może być stosowany razem z wieloma produktami. W układzie SIMATIC S5 dostarczane są różne moduły takie, jak m.in. opcjonalne moduły wejść, moduły wyjściowe, interfejsy do komunikacji, przekaźniki, moduły modemu, moduły z adapterami, moduły zasilające, moduły funkcjonalne i liczniki. Narzędzie programistyczne do obsługi sterowników PLC SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w dedykowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5521-8MA22
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt