SIEMENS Simatic S5 - 6ES5525-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5525-3UA11

6ES5525-3UA11 - taki numer otrzymał procesor komunikacyjny CP 525-1 w wersji CP/M dla PG 675. Wariant ten jest częścią systemu programowalnego sterownika logicznego Siemens S5 oraz dysponuje 2 interfejsami TTY/RS-232C i 1 slotem na moduł pamięci 373. Urządzenie posiada funkcjonalność dopasowaną do przeprowadzania operacji w obszarze przemysłu, a dzięki temu doskonale będzie funkcjonować w zróżnicowanych systemach automatyki SIMATIC.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny 6ES5525-3UA11

6ES5525-3UA11 jest sprzedawany jako komunikacyjny procesor o charakterystyce pod kątem technicznym dopasowanej do pracy zautomatyzowanych układów. Funkcjonalność sprzedawanego w naszym sklepie internetowym rozwiązania zapewnia skuteczne realizowanie czynności w rozmaitych zakładach. Oferowany przez nasz sklep element wyposażenia z grupy sterowników programowalnych Siemens S5 ułatwia wdrażanie zadań sterowania.

Zalety i specyfikacja

Produkt proponowany przez nasz sklep internetowy jest przystosowany do współpracy z elastycznymi częściami należącymi do PLC S5 firmy Siemens. Rodzina ta obejmuje rozmaite pod względem jakościowym jednostki centralne CPU. Konkretne rozwiązania wyróżniają się tym, że mają indywidualnie przystosowane rozmiary konstrukcyjne, architektury procesorów czy też zasoby pamięciowe. Modele w tej wersji wciąż bywają używane w obszarach automatyki niepoddanych modernizacji do wersji SIMATIC S7. Produkt oferowany przez nasz sklep internetowy Magsteron nie jest obecnie wspierany w firmie Siemens, a tym samym proponujemy go wyłącznie jako zregenerowany sprzęt od dystrybutora.

Parametry i zastosowania

Sprzęt proponowany przez nasz sklep Magsteron bez komplikacji może być stosowany razem z dodatkowymi urządzeniami. W systemie Siemens SIMATIC S5 możesz zamówić dedykowane podzespoły, wśród których wyróżniamy dodatkowe moduły wejściowe, moduły wyjść, złącza do komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, moduły adapterów, moduły do zasilania, moduły funkcjonalne i moduły licznikowe. Oprogramowanie inżynieryjne do zmiany ustawień urządzeń S5 firmy Siemens to STEP5 w zgodnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5525-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt