SIEMENS Simatic S5 - 6ES5526-3LF01

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5526-3LF01

6ES5526-3LF01 jest dostępnym u nas na zamówienie procesorem komunikacyjnym CP 526-II COROS, stosowanym razem z kontrolerami 115U/H/F, 135U, 150U i 155U/H. Element ten wykonano dla serii sterownika PLC S5 Siemens. Komponent otrzymał specyfikację optymalną do użycia w otoczeniu przemysłowym, w wyniku czego ekonomicznie będzie działać w podstawowych systemach. Procesor posiada interfejs PG/klawiatury, interfejs monochromatycznego OP i gniazdo pamięci 373 EPROM/RAM.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5526-3LF01

6ES5526-3LF01 - pod takim numerem zamówisz u nas procesor komunikacyjny o konfiguracji pod względem konstrukcyjnym dobranej do funkcji specjalistycznych układów. Użycie oferowanego przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron komponentu gwarantuje ekonomiczne wdrażanie programów w niestandardowych środowiskach. Sprzedawany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową wariant z grupy kontrolera Siemens SIMATIC S5 zapewnia efektywne realizowanie czynności układów automatyki.

Specyfikacja techniczna

Prezentowany w naszej ofercie procesor jest zaprojektowany zgodnie z wieloma komponentami będącymi częścią logicznych sterowników programowalnych S5. Standard ten zawiera w sobie rozmaite pod względem technologicznym PLC. Dostępne sterowniki PLC wyróżniają się tym, że posiadają stosunkowo zróżnicowane rozmiary obudowy, możliwości obliczeniowe lub też ilość pamięci. Komponenty w tym standardzie wciąż stosuje się w obszarach przemysłowych niemodernizowanych do wersji SIMATIC S7. Procesor oferowany w sklepie Magsteron jest aktualnie wycofany z produkcji przez firmę Siemens, w związku z czym sprowadzamy go tylko jako odnowiony sprzęt od dystrybutora.

Funkcjonalności i możliwości

Procesor sprzedawany przez nasz sklep Magsteron z dużą efektywnością współpracuje razem z dedykowanymi akcesoriami. W serii Siemens SIMATIC S5 dostępne są różne komponenty, do których zaliczamy dodatkowe moduły wejściowe, wyjścia, złącza do komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły adapterów, moduły zasilające, moduły funkcyjne czy moduły zliczająco-pomiarowe.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5526-3LF01
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt