SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-4LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-4LA11

6ES5581-4LA11 jest oferowanym w sklepie Magsteron modułem pamięci masowej z dyskiem twardym 1,4 GB w wersji CP 581/486. Produkt ten zalicza się do serii programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens. Model wyposażono w konstrukcję dobraną do realizacji procesów w obszarze przemysłu, w wyniku czego bezpiecznie sprawdza się w podstawowych oraz zaawansowanych obszarach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci masowej - 6ES5581-4LA11

6ES5581-4LA11 jest sprzedawanym przez Magsteron modułem pamięci masowej o specyfice konstrukcyjnej dostosowanej do charakterystyki specjalistycznych systemów. Budowa dostępnego w naszym sklepie rozwiązania usprawnia profesjonalne przeprowadzanie prac w zróżnicowanych warunkach. Oferowany orzez nasz sklep element wyposażenia dla systemu programowalnych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens ułatwia wdrażanie aplikacji sterownika poprzez rozbudowę pamięci masowej.

Zalety i specyfikacja

Moduł pamięci masowej udostępniany przez nasz sklep jest wyprodukowany zgodnie z wieloma modelami należącymi do programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens. Linia ta zawiera zróżnicowane pod względem technologicznym jednostki CPU. Proponowane sterowniki PLC odznaczają się tym, że mają nieco odmienne głębokości technologiczne, układy scalone czy też pamięć RAM. Produkty w tej technologii cały czas bywają używane w warunkach automatyki niepoddanych modernizacji do wersji SIMATIC S7. Moduł pamięci masowej dostarczany przez sklep Magsteron obecnie jest wycofany z rynku przez producenta, dlatego sprzedajemy go wyłącznie jako odnowiony sprzęt z rynku wtórnego.

Funkcjonalności i możliwości

Moduł zapewniany przez nasz sklep internetowy Magsteron wyjątkowo skutecznie może funkcjonować z rozszerzającymi akcesoriami. W serii S5 Siemens możesz znaleźć uniwersalne podzespoły, jak na przykład ponadprogramowe moduły wejść, moduły wyjść, moduły komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły z adapterami, moduły zasilające, moduły funkcyjne oraz moduły zliczająco-pomiarowe. Narzędzie programistyczne do parametryzacji sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w kompatybilnej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5581-4LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt