SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-1LA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-1LA12

6ES5700-1LA12 jest oferowanym przez nasz sklep Magsteron zestawem montażowym RACK z 7 wolnymi slotami do konfiguracji centralnej. Urządzenie jest dedykowane jednostkom kontrolera S5-115U i jest częścią rodziny programowalnego sterownika logicznego S5 marki Siemens. Podzespół zwraca uwagę poprzez specyfikację dopasowaną do przeprowadzania procesów w obszarach przemysłowych, w wyniku czego z powodzeniem będzie pracować w licznych układach.

Siemens SIMATIC S5 - zestaw montażowy RACK - 6ES5700-1LA12

6ES5700-1LA12 - takim numerem producent oznaczył w katalogu zestaw RACK o konfiguracji mechanicznej przygotowanej do budowy zautomatyzowanych systemów. Jakość oferowanego przez nasz sklep Magsteron kontrolera zapewnia bezproblemowe wdrażanie czynności w zaawansowanych warunkach. Dostępny w naszym sklepie komponent wyposażenia z generacji logicznych sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens gwarantuje bezpieczeństwo działań systemu automatyki.

Specyfikacja i korzyści

Zestaw RACK proponowany w naszym sklepie internetowym można stosować z dedykowanymi komponentami z generacji programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC Siemens S5. Układ ten zapewnia rozmaite jakościowo urządzenia. Wybrane sterowniki PLC mają różne głębokości obudowy, parametry procesora oraz pojemność pamięci. Jednostki w tej edycji cały czas są użytkowane w obiektach nieunowocześnianych do sterownika S7. Zestaw RACK udostępniany przez sklep internetowy Magsteron nie jest obecnie produkowany w firmie Siemens, dlatego oferujemy go wyłącznie jako odświeżony produkt z rynku wtórnego.

Funkcje i dane techniczne

Zestaw RACK udostępniany przez sklep internetowy Magsteron z automatyką przemysłową bezpiecznie może być stosowany razem z dodatkowymi urządzeniami. W systemie SIMATIC S5 marki Siemens sprzedawane są kompatybilne elementy, jak m.in. opcjonalne moduły wejść, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemów, moduły z adapterami, zasilacze, moduły funkcyjne czy też moduły zliczające. Narzędzie programistyczne do modyfikacji programów programowalnych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w trafnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5700-1LA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt