SIEMENS Simatic S5 - 6ES5701-2LA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5701-2LA12

6ES5701-2LA12 jest oferowanym przez nas rozszerzeniem RACK w wersji 1S-PS 7S-I/O. Urządzenie to zaprojektowano dla systemu sterownika PLC S5. Akcesorium zwraca uwagę poprzez konstrukcję zoptymalizowaną pod kątem wykonywania działań w branżach przemysłowych, dlatego ekonomicznie pracuje w trudnych środowiskach i otoczeniu zakładowym.

Siemens SIMATIC S5 - moduł rozszerzeń RACK - 6ES5701-2LA12

6ES5701-2LA12 to numer produktu, którym jest rozszerzenie RACK o konstrukcji pod kątem technicznym dostosowanej do oczekiwań operatorów licznych systemów. Jakość proponowanego w naszym internetowym sklepie akcesorium umożliwia efektywne uruchamianie zadań w standardowych i zaawansowanych projektach. Przedstawiany w sklepie Magsteron wariant wyprodukowany dla kontrolerów S5 marki Siemens pozwala na wykonywanie operacji sterowania z użyciem PLC starszej serii.

Korzyści i specyfikacja

Moduł rozszerzeń RACK dostarczany na zamówienie przez nasz sklep jest zaprojektowany kompatybilnie z licznymi elementami w układach logicznych sterowników S5 firmy Siemens. Linia ta zawiera w sobie zróżnicowane jakościowo kontrolery. Dostarczane rozwiązania otrzymały nieco inne gabaryty konstrukcyjne, specyfikacje procesora lub dostępną pamięć. Rozwiązania tej linii cały czas są użytkowane w obszarach przemysłowych niepoddanych modernizacji do S7. Moduł rozszerzeń dostarczany przez sklep Magsteron jest na chwilę obecną wycofany z produkcji przez firmę Siemens, dlatego zamawiamy go tylko jako odnowiony sprzęt od dystrybutorów.

Funkcje i możliwości

Model modułu rozszerzeń RACK oferowany przez nasz sklep bezproblemowo może funkcjonować ze specjalnymi komponentami. W układzie SIMATIC S5 dostarczamy kompatybilne urządzenia, jak np. dodatkowe moduły wejściowe, wyjścia, moduły komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemów, moduły z adapterami, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne bądź też moduły liczników. Narzędzie inżynierskie do zmiany ustawień produktów S5 Siemens to STEP5 w trafnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5701-2LA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt