SIEMENS Simatic S5 - 6ES5752-0AA22

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5752-0AA22

6ES5752-0AA22 jest sprzedawanym przez nasz sklep Magsteron modułem interfejsu RS232C w wersji CP524. Podzespół ten wyprodukowano dla podkategorii sterownika programowalnego Siemens S5. Produkt uzyskał specyfikację dobraną do realizacji procesów w otoczeniu przemysłowym, dlatego bez przeszkód sprawdza się w różnych czynnościach z zakresu automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu RS232C - 6ES5752-0AA22

6ES5752-0AA22 to numer katalogowy dla modułu interfejsowego RS232C o budowie pod względem technologicznym opracowanej specjalnie dla parametrów wielu projektów. Konstrukcja proponowanego przez nasz sklep internetowy Magsteron akcesorium przyspiesza wykonywanie czynności w specjalistycznych obszarach. Proponowany przez nasz sklep internetowy model urządzenia dla systemów PLC SIMATIC S5 zapewnia bezproblemową realizację procesów układu automatyki przemysłowej.

Specyfikacja i zalety

Moduł interfejsu RS232C prezentowany w naszym internetowym sklepie jest przystosowany do stosowania z elastycznymi komponentami wchodzącymi do sterowników PLC S5. Standard ten uwzględnia rozmaite jakościowo urządzenia. Określone jednostki CPU odznaczają się tym, że otrzymały indywidualnie przystosowane szerokości obudowy, architektury procesorów czy dostępną pamięć. PLC tej kategorii wciąż pracują w obiektach automatyki przemysłowej niepoddanych aktualizacji do wersji S7. Moduł interfejsu RS232C zapewniany w naszym sklepie internetowym nie jest aktualnie produkowany w firmie Siemens, dlatego oferujemy go jedynie jako przywrócony towar od dystrybutorów.

Parametry i dane techniczne

Moduł interfejsu RS2323C prezentowany przez nasz sklep internetowy Magsteron bez przeszkód może działać z dodatkowymi produktami. W podkategorii S5 znajdziesz rozmaite produkty, do których należą dodatkowe moduły wejść, moduły wyjściowe, moduły komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemu, moduły adapterów, moduły do zasilania, moduły funkcyjne i moduły pomiarowo-zliczające. Platforma inżynieryjna do modyfikacji programów urządzeń S5 Siemens to STEP5 w przystosowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5752-0AA22
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt