SIEMENS Simatic S5 - 6ES5788-7LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5788-7LA11

6ES5788-7LA11 działa w systemie PLC jako moduł symulacyjny wejść i wyjść, przeznaczony dla jednostek S5-115U. Urządzenie wykonano dla nieprodukowanej już linii sterownika programowalnego Siemens S5. Element ma specyfikację zoptymalizowaną do użytku w przemyśle, przez co z powodzeniem może się sprawdzić w rozmaitych procesach. Moduł umożliwia symulację 16 wejść oraz 16 wyjść.

Siemens SIMATIC S5 - moduł symulacyjny wejść i wyjść - 6ES5788-7LA11

6ES5788-7LA11 sprzedajemy jako produkt o budowie w stu procentach przystosowanej do parametrów różnych linii bazujących na komponentach SIMATIC S5. Specyfikacja technologiczna sprzedawanego przez nasz sklep podzespołu umożliwia bezpieczną pracę w rozbudowanym zakresie temperaturowym otoczenia, a ponadto zapewnia łatwy montaż w różnych strefach w przemyśle. Zamawiany w naszym sklepie model produktu dedykowany kategorii produktów Siemens S5 gwarantuje efektywne wdrażanie operacji sterowniczych.

Specyfikacja techniczna

Moduł prezentowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową jest kompatybilny z najważniejszymi komponentami z rodziny sterowników programowalnych S5 firmy Siemens. W układzie tym prezentujemy elementy o zróżnicowanej specyfikacji. Konkretne sterowniki mają odmienne rozmiary, architektury procesorów i pojemność pamięci. Wiele CPU z tej linii nadal jest stosowanych w poszczególnych środowiskach przemysłu i niemodernizowanych do nowszych generacji zakładach. Proponowany w naszym sklepie internetowym podzespół pozostaje ostatecznie niedostępny w magazynach Siemensa, a więc zamawiamy go jedynie jako przywrócony do sprawności wariant używany.

Funkcjonalności i dane techniczne

Moduł dostępny w naszym sklepie internetowym bez problemu współpracuje z pozostałymi urządzeniami rozbudowującymi zakres zastosowań PLC. Seria Siemens SIMATIC S5 umożliwia stosowanie różnych produktów rozszerzeń, takich jak moduły wejść, moduły wyjść, moduły komunikacji, liczniki, moduły funkcjonalne i moduły przekaźnikowe. Środowisko do modyfikacji programów produktów S5 Siemens to STEP5 w zgodnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5788-7LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt