SIEMENS Simatic S5 - 6ES5902-3SA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5902-3SA11

6ES5902-3SA11 jest oferowanym w naszym sklepie Magsteron kontrolerem CPU w formie jednostki 902 dla sterowników logicznych S5-110S. Akcesorium przygotowano dla układów PLC Siemens SIMATIC S5. Model posiada konstrukcję właściwą do działania w przemyśle, w związku z czym może skutecznie brać aktywny udział w różnego rodzaju procesach technologicznych z zakresu sterowania.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5902-3SA11

6ES5902-3SA11 - takim numerem oznaczono produkt marki Siemens o funkcjonalności kompleksowo przystosowanej do standardów różnych aplikacji przemysłowych. Konstrukcja dostępnego w ofercie naszego sklepu komponentu zapewnia bezproblemową eksploatację w szerokim zakresie temperatur w otoczeniu, a także w rozmaitych warunkach w zakładzie. Dostępny w sklepie Magsteron model komponentu dla produktów S5 marki Siemens umożliwia szybkie i bezpieczne wdrażanie czynności sterowniczych dla licznych branż.

Korzyści i zalety

Prezentowany przez nas model kontrolnej jednostki centralnej pozostanie zgodny z wieloma sprzętami w systemie sterowników SIMATIC S5 marki Siemens. W kategorii tej sprzedajemy jednostki kontrolne o różnej specyfikacji. Sprowadzane przez nas produkty mają różne rozmiary, procesory i zasoby pamięci. Wiele PLC z tej grupy przez cały czas jest eksploatowanych w wybranych obiektach automatyzacji i nieunowocześnianych zakładach przemysłowych. Proponowany przez nas produkt jest obecnie wycofany z produkcji w firmie Siemens, więc sprowadzamy go wyłącznie na życzenie jako odświeżony komponent z rynku wtórnego.

Parametry i zastosowania

Oferowany przez nasz sklep internetowy produkt marki Siemens bez trudu może współpracować z różnymi modułami opcjonalnymi. Odsłona SIMATIC S5 zapewnia pełną zgodność z rozmaitymi podzespołami rozszerzającymi, takimi jak wejścia dodatkowe, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcjonalne i moduły przekaźnikowe. Narzędzie do programowania sterowników S5 to STEP5 w dedykowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5902-3SA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt