SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-1BA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5921-1BA11

6ES5921-1BA11 - pod takim numerem katalogowym możesz znaleźć w naszym sklepie jednostkę CPU 921 w formie kontrolera procesowego dla urządzeń S5-210A. Produkt jest modelem układu wyposażenia S5 Siemens. Sterownik otrzymał specyfikację dobrą do eksploatacji w branży przemysłowej, a tym samym może bezpiecznie i szybko pracować w zaawansowanych systemach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5921-1BA11

6ES5921-1BA11 to numer, pod którym oferujemy jednostkę centralną o parametrach w pełni przystosowanych do wymagań technologicznych i sterowniczych. Specyfika oferowanego w naszym sklepie z automatyką przemysłową modelu gwarantuje skuteczną pracę w znacznym stopniu temperatury otoczenia, jak również w różnych obszarach w zakładzie. Sprzedawany w naszym internetowym sklepie produkt z rodziny sterowników SIMATIC S5 umożliwia skuteczne obsługiwanie czynności w licznych branżach.

Specyfikacja techniczna

Sterownik dostępny w naszym sklepie pozostaje kompatybilny z oferowanymi elementami z serii urządzeń SIMATIC S5 marki Siemens. W układzie tym dostępne są elementy o odmiennej budowie. Poszczególne urządzenia uzyskały odmienne gabaryty, architektury procesorów bądź też dostępną pamięć. Większość CPU w tym układzie przez cały czas bywa stosowanych w rozmaitych obiektach automatyzacji, nieunowocześnianych w zakresie PLC. Sprzedawany w naszym sklepie z automatyką przemysłową podzespół został ostatecznie wycofany z produkcji przez markę Siemens, więc dostarczamy go wyłącznie jako sprzęt używany od sprawdzonych sprzedawców.

Funkcjonalności i zastosowania

Sterownik prezentowany w naszym internetowym sklepie z powodzeniem może działać z licznymi komponentami opcjonalnymi. Odsłona S5 Siemens pozwala na szybką i efektywną współpracę z dedykowanymi podzespołami, takimi jak opcjonalne wejścia, opcjonalne wyjścia, moduły komunikacji, moduły liczników, moduły funkcjonalne i przekaźniki. Narzędzie do parametryzacji urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w dostosowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5921-1BA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt