SIEMENS Simatic S5 - 6ES5924-3SA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5924-3SA11

6ES5924-3SA11 jest oferowanym w naszym sklepie internetowym modelem CPU 924, dedykowanym sterownikom logicznym z linii 150S oraz 150U. Urządzenie zostało zaprojektowane dla linii produktów S5. Akcesorium firmy Siemens bazuje na technologiach zoptymalizowanych do działania w otoczeniu przemysłowym, a dzięki temu wydajnie pracuje w różnych układach sterowania.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5924-3SA11

6ES5924-3SA11 działa jako model CPU o zasobach sprzętowych i technologicznych efektywnie dobranych do potrzeb zautomatyzowanych systemów. Budowa prezentowanego przez Magsteron podzespołu gwarantuje efektywną pracę w znaczącym przedziale warunków temperatury, zapewniając przy tym bezpieczeństwo eksploatacji w różnych środowiskach. Dostępny w naszym sklepie podzespół dedykowany linii urządzeń SIMATIC S5 marki Siemens umożliwia wykonywanie różnych programów w systemie przemysłowym.

Korzyści i specyfikacja

Wariant PCU prezentowany przez nasz sklep jest zgodny z innymi oferowanymi produktami z serii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5. W rodzinie tej sprzedajemy urządzenia o zróżnicowanej konstrukcji. Konkretne sterowniki uzyskały rozmaite rozmiary, procesory lub też pojemność pamięci. Mnóstwo CPU z tej grupy obecnie jest używanych w poszczególnych obiektach przemysłowych niepoddanych modernizacji do wariantu S7. Sprzedawany przez nas produkt został definitywnie wycofany z rynku, dlatego proponujemy go wyłącznie jako zregenerowany sprzęt z drugiej ręki na specjalne życzenie.

Funkcjonalności i możliwości

Model CPU sprowadzany na zamówienie w naszym internetowym sklepie z powodzeniem możesz zastosować z rozmaitymi komponentami opcjonalnymi. Technologia S5 Siemens gwarantuje efektywną współpracę z funkcjonalnymi akcesoriami w postaci modułów rozszerzających, takich jak m.in. wejścia, wyjścia, interfejsy komunikacyjne, liczniki, moduły funkcyjne czy też przekaźniki. System do zarządzania programami sterowników SIMATIC Siemens S5 to z kolei STEP5 w zgodnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5924-3SA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt