SIEMENS Simatic S5 - 6ES5947-3UA22

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5947-3UA22

6ES5947-3UA22 sprzedajemy jako jednostkę operacyjną sterownika 155U w wersji produktowej 947. Podzespół ten należy do kategorii systemów PLC S5 Siemens. Urządzenie posiada technologię zoptymalizowaną do użycia w otoczeniu przemysłowym, dlatego bez problemów pracuje w zaawansowanych aplikacjach. Z uwagi na dużą pamięć roboczą, oferowany model CPU pozostaje wysoce wydajnym produktem.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5947-3UA22

6ES5947-3UA22 to jednostka operacyjna o funkcjonalności efektywnie dostosowanej do potrzeb różnych zakładów. Budowa sprzedawanego w naszym sklepie urządzenia umożliwia wydajną pracę w wysokim zakresie temperatury środowiska, a ponadto sprawdza się w specyficznych obszarach przemysłowych. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym sprzęt z rodziny programowalnych sterowników Siemens S5 gwarantuje bezpieczne realizowanie procesów w systemie PLC.

Korzyści i specyfikacja

Model CPU dostępny w naszym sklepie pozostaje kompatybilny z innymi produktami zaliczanymi do urządzeń S5. W kategorii tej oferujemy PLC o zróżnicowanej konstrukcji. Wybrane urządzenia otrzymały zróżnicowane obudowy, układy procesorów czy też wielkość pamięci. Znaczna część sterowników z tej serii nadal jest eksploatowana w różnych układach automatyki, które nie przeszły modernizacji do wersji S7. Sprzedawany w naszym sklepie wariant został ostatecznie wycofany przez producenta, dlatego dostarczamy go jedynie na zamówienie jako przywrócony towar z drugiej ręki.

Parametry i zastosowania

Sprzęt oferowany w naszym sklepie internetowym z powodzeniem może funkcjonować z funkcjonalnymi podzespołami rozszerzającymi. Wariant S5 zapewnia efektywną współpracę z różnymi elementami specjalnymi, do których należą moduły wejść, opcjonalne wyjścia, moduły komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcjonalne bądź też moduły przekaźnikowe. Narzędzie do parametryzacji produktów SIMATIC S5 to STEP5 firmy Siemens w odpowiednio dobranej wersji pakietu narzędziowego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5947-3UA22
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt