SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3NC13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3NC13

6ES5955-3NC13 to moduł zasilania 955 odznaczający się napięciem 24 V DC oraz prądem 18 A. Produkt ten należy do komponentów systemu automatyki przemysłowej SIMATIC S5 i służy do zasilania modeli CC 135U, EU 183U i EU 185U z tej serii firmy Siemens. Urządzenie gwarantuje wysoką wydajność dostarczania energii, przyczyniając się do utrzymania bezpiecznej oraz prawidłowej pracy całego systemu.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz 955 - 6ES5955-3NC13

6ES5955-3NC13 oferowany na zamówienie w naszym sklepie internetowym to moduł, który spełnia szereg wymagań pod względem użytkowania w warunkach przemysłowych. Model ten został wyposażony w wytrzymałą obudowę i posiada szereg zabezpieczeń, dzięki którym może być bezpiecznie eksploatowany w niesprzyjającym otoczeniu. Jego zastosowanie wspiera procesy produkcyjne i technologiczne przeprowadzane przez sterownik SIMATIC S5 oraz jego elementy systemowe.

Funkcje i zastosowanie

Specyfikacja modułu zasilania 955 jest odpowiednia pod względem konstrukcji mechanicznej, parametrów elektrycznych i możliwości technologicznych do współpracy ze wskazanymi produktami marki Siemens z serii SIMATIC S5, które obecne nie są już rozwijane przez producenta. Urządzenie bez problemów współpracuje z kompatybilnymi modelami CPU w tym systemie, które występują w odsłonach o różnych wymiarach czy zakresie dostępnych funkcji. Oferowany w sklepie Magsteron na zamówienie moduł z powodzeniem zasila wybrane komponenty i zapewnia im niezawodną oraz wydajną pracę.

Zalety i korzyści

Dedykowany sterownikom PLC starszych generacji moduł zasilania 955 został wyprodukowany jako produkt rozszerzający podstawową funkcjonalność systemu SIMATIC S5. Urządzenie firmy Siemens może być użytkowane w towarzystwie innych opcjonalnych rozszerzeń dla sterowników z tej rodziny, które również oferujemy w naszym sklepie internetowym. W sklepie Magsteron możesz zamówić chociażby moduły wejść i wyjść, moduły komunikacji, moduły pomiarowe czy moduły sygnałowe. PLC z tej serii są też zgodne z dedykowaną platformą STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5955-3NC13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt