SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3NC42

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3NC42

6ES5955-3NC42 to specjalny zasilacz 955 dla systemu automatyki SIMATIC S5 przeznaczony do współpracy z urządzeniami ZG S5-135U/-155U oraz EG 183/185U. Produkt dostępny na zamówienie w naszym sklepie zapewnia tym komponentom stabilne i wydajne zasilanie, a tym samym gwarantuje bezproblemową pracę w układzie. Model firmy Siemens odznacza się napięciem 24 V DC oraz prądem 18 A.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz 955 - 6ES5955-3NC42

6ES5955-3NC42 jest zasilaczem o konstrukcji zaprojektowanej specjalnie z myślą o użytkowaniu w warunkach otoczenia przemysłowego, które jest narażone na występowanie wielu niekorzystnych warunków środowiskowych. Jego zastosowanie razem z kompatybilnymi produktami SIMATIC S5 może podnieść wydajność i bezpieczeństwo procesów technologicznych czy produkcyjnych.

Funkcje i zastosowanie

Zasilacz 955 oferowany w naszym sklepie internetowym odznacza się specyfikacją dostosowaną do parametrów konkretnych modeli CPU i modułów z linii SIMATIC S5. W serii tej występuje wiele wariantów jednostek centralnych, które różnią się m.in. gabarytami obudowy czy wartościami znamionowymi zasilania. Urządzenie oferowane w sklepie Magsteron z powodzeniem zapewnia im wydajne zasilanie, ze względu na odpowiednie dopasowanie do zastosowanej mocy procesora czy pojemności pamięci. Z tego względu jego zastosowanie przyczynia się do utrzymywania stałej pracy poszczególnych komponentów systemu sterowania.

Zalety i korzyści

Zasilacz 955 może się sprawdzić jako przydatny element układu automatyki z wykorzystaniem sterowników SIMATIC S5. Produkt ten może być z powodzeniem stosowany razem z innymi urządzeniami firmy Siemens należącymi do tej generacji, które oferujemy na zamówienie w naszym sklepie internetowym. Dotyczy to wszelkiego rodzaju rozszerzeń, takich jak moduły dodatkowych wejść i wyjść czy moduły do pomiarów, sygnalizacji i komunikacji. Jako narzędzie do programowania tych sterowników służy z kolei funkcjonalna platforma STEP5 występująca w licznych edycjach dopasowanych do potrzeb użytkownika.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5955-3NC42
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt