SIEMENS Simatic S5 - 6ES5984-2UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5984-2UA11

6ES5988-3NA11 to oferowany na zamówienie w naszym sklepie zasilacz przeznaczony dla systemów automatyki przemysłowej SIMATIC S5 firmy Siemens. Produkt ten odpowiada za dostarczanie energii elektrycznej sterownikowi, a także jego modułom i innym elementom. Urządzenie przekształca napięcie wejściowe na prąd w taki sposób, aby efektywnie zasilać wszystkie wymagane komponenty w układzie sterowania.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5984-2UA11

6ES5984-2UA11 to starannie zaprojektowany zasilacz, który posiada wiele praktycznych funkcji oraz zabezpieczeń. Jego zastosowanie może się przyczynić do poprawy bezpieczeństwa i wzrostu wydajności systemu sterowania z wykorzystaniem produktów SIIMATIC S5. Urządzenie odznacza się optymalnie dobranymi parametrami pod względem mocy czy zakresów napięcia.

Funkcje i zastosowanie

Zasilacz dostępny na zamówienie w sklepie Magsteron jest kompatybilny z wybranymi modelami jednostek centralnych SIMATIC S5. Firma Siemens opracowała wiele wydajnych i funkcjonalnych sterowników z tej serii, które odznaczają się zróżnicowanymi parametrami technicznymi czy rozmiarami obudowy. Oferowany zasilacz może być dopasowany do wymagań jednostki CPU pod względem zastosowanego układu procesora czy obsługiwanej pamięci. Produkt ten z powodzeniem nadaje się do zastosowań, w których szczególnie istotne jest utrzymywanie bezproblemowego i efektywnego zasilania dla podłączonych urządzeń sterowniczych.

Zalety i korzyści

Zasilacz jest jednym z najważniejszych elementów systemu sterowania SIAMTIC S5 firmy Siemens. Model dostępny na zamówienie w naszym sklepie zapewnia wydajną współpracę z pozostałymi komponentami sterownika, takimi jak płyta montażowa do podłączania rozszerzeń dodatkowych. Urządzenie może dzięki temu prawidłowo zasilać wiele innych produktów, takich jak chociażby moduły sygnałowe, komunikacyjne, wejściowe, wyjściowe czy licznikowe. Zasilacz jest również bez problemów rozpoznawany przez dedykowane środowisko programistyczne STEP5, przeznaczone do tworzenia programów oraz ich obsługi.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5984-2UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt