SIWAREX FTA, FTC - 7MH4702-8CB

  • SIWAREX FTA, FTC - 7MH4702-8CB

7MH4702-8CB to oferowany w naszym sklepie kabel połączeniowy o długości 5 m, przeznaczony dla systemów SIWAREX FTA, FTC, MS i M. Komponent dostępny w naszym sklepie dysponuje 9-pinowym złączem, które umożliwia łączenie szeregowe modułów z interfejsem RS-232C w PC. Oferowany produkt doskonale sprawdza się w zaawansowanych systemach wagowych, gwarantując stabilne i niezawodne połączenie między komputerem a urządzeniami SIWAREX przy realizacji procesów pomiarowych.

SIWAREX - kabel połączeniowy - 7MH4702-8CB

7MH4702-8CB jest nowocześnie zaprojektowanym kablem, który zapewnia dużą swobodę przy rozmieszczaniu urządzeń systemu wagowego. Za pomocą tego produktu możesz korzystać z poszczególnych komponentów na odległości 5 m, co stanowi dużą zaletę w przypadku rozbudowanych instalacji przemysłowych. Oferowany przez nas kabel SIWAREX gwarantuje wysoką stabilność połączenia, minimalizując potencjalne ryzyko błędów i przerw w transmisji danych między modułami a komputerem osobistym.

Możliwości i funkcjonalności

Kabel połączeniowy SIWAREX doskonale sprawdza się w złożonych aplikacjach pomiarowych, co wynika z jego wysokojakościowej konstrukcji. Produkt został wykonany z materiałów trwałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne, a także zakłócenia o charakterze elektromagnetycznym. Oferowany kabel z powodzeniem może być użytkowany w trudnych warunkach roboczych. Komponent dostępny w naszej ofercie jest zarazem bezpieczny w eksploatacji, co wynika z zastosowania właściwych materiałów izolacyjnych. Produkt jest też odporny na skrajne temperatury czy wilgoć.

Korzyści i zastosowanie

Oferowany przez nas kabel połączeniowy SIWAREX zapewnia efektywną komunikację szeregową przez RS-232C, przez co doskonale sprawdza się w licznych aplikacjach przemysłowych. Za jego pomocą może przesyłać dane między modułem wagowym a komputerem PC, co sprzyja skutecznej kontroli procesów w czasie rzeczywistym oraz podnosi precyzję operacji pomiarowych. Do zalet oferowanego kabla należy również prostota podłączenia i konfiguracji, co skraca czas startu całego systemu.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 26, 69
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 7MH4702-8CB
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Netto: 338,98 PLN

Brutto: 416,94 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt